Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mely színekre korlátozódik/épü...

Mely színekre korlátozódik/épül a ruhatárad?

Figyelt kérdés
Van kiemelten pár, 1-2 szín, vagy mindenféle megtalálható benne?
2011. febr. 1. 22:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Fekete és piros főleg. Szeretem még a kéket, a zöldet és a szürkét is, csak ritkábban hordom őket. 15/L
2011. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Főleg feketére, de akad egy-két kék darab is.:)
2011. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Fekete, Fehér, Szürke. Néha Rózsaszín.


Kiegészítőkben, cipőkben, festékekben, körömlakkban: Erős Rózsaszín, Fogkrém zöld, Citromsárga, Világos kék.


16 éves korom óta így van, sosem unnám meg, most 22 vagyok. :-)

2011. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Fekete,bézs,barna.Ezekben a színekben érzem magamat a legjobban.

15/L

2011. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

A szivárvány színeire, és még hordok feketét, és fehéret is de azt csak akkor ha mintás. Ami hiányzik a ruhatáramból azok a földszínek, amik nekem túl unalmasak.

Ilyenkor télen sötétebben öltözöm, de igyekszem színes kiegészítőket, meg pólókat venni hozzájuk.

2011. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Leginkább fekete, szürke...anyu szerint szürke a lelkivilágom. Vannak színes ruháim is azért, rózsaszínem nincs, azt nem tudnám felvenni. Pirosam sincs, mert a piros színt nem szeretem.

21/L

2011. febr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nálam a kék szín dominál, de feketéből is több van, mint más színekből.


20/L

2011. febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Főleg fekete

Emellett még jellemzőek a sötét színek meglepő módon - bordó, sötétlila, sötétkék, sötétzöld, stb. Kb. minden színből van sötét árnyalatban ruhám, de a legtöbb fekete.

2011. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

nekem a kedvenc színem az a türkízkékes zöldeskék :) Nem igazán tudom behatárolni. sok ilyen színű felsőm van, ezekhez vagy farmert, vagy fehér nadrágot veszek fel. szívesen hordok kéket, fehéret, szürkét. Nyáron imádom a pasztell, föld színeket. Télen sokszor veszek színes ruhákat, hogy a szürke, ködös időben legalább a színek feldobják a hangulatom.

Mediterrán külsőm van (barna haj, szem, kreol bőr), így elég sok szín jól áll szerencsére. Hangulatfüggő, mikor milyen színt veszek fel:)

22/L

2011. febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
rengeteg fekete ruhám van, mert jól lehet őket bármivel hordani. Ezen kivül még sok földszinű van, főleg drappos.
2011. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!