Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mely színekre korlátozódik/épü...

Mely színekre korlátozódik/épül a ruhatárad?

Figyelt kérdés
Van kiemelten pár, 1-2 szín, vagy mindenféle megtalálható benne?
2011. febr. 1. 22:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Fehér, zöld, piros, kicsi kék. Tehát igazán nem korlátozom magam semmire :) Feketét ritkán hordok.
2011. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
fekete ,es tobb szint nem tudok mondani mert mindebol van , de a legtobb a fekete
2011. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

nálam szinte minden szín van. mondjuk pl pirosból kevesebb, pedig jól áll, csak kevésbé kombinálható. szeretem a színes dolgokat, de feketém fehéren szürkém is van bőven :)

21/L

2011. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Fekete, szürke, fehér, sötétkék, arany, barna, sötétlila.
2011. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A három legdominánsabb szín: szürke, fekete, lila. Igazából egy kezemen meg tudom számolni kb., hogy hány más színű ruhám van.


22L

2011. febr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mindenfele:) Rozsaszin, lila, kek, zold, szurke, fekete.. Csak feher, piros es narancssarga ruhaim nincsenek
2011. febr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
En is leginkabb feketet hordok, de ha szines akkor csak zold es piros vagy voros...A hajam is voros es masok szerint sem all jol a kek, sarga, lila meg ezek...
2011. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Fekete és mellé egy két élénkebb darab.... de sok szürke ruhám is van újabban, valahogy megszerettem :D

18L

2011. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!