Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol keresgéljek? 15/L

Hol keresgéljek? 15/L

Figyelt kérdés
Szeretném kicsit felújítani a ruhatáramat, de sajnos nincsen rá túl sok pénzem. Hol érdemes szétnézni?
2011. febr. 6. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb turkálókban, nagyon tuti cuccokat lehet kifogni fillérekért.

Ha nem kötöd mindenki orrára, honnan szerezted, senkinek nem fog feltűnni.

Rengeteg márkás ruhát lehet úgy venni, hogy nálunk még csak most került az üzletbe, de az angolok már kidobják.

2011. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyébként el szoktam mondani, hogy használtan veszek ilyen-olyan ruhákat... Szerintem semmi kivetnivaló nincs abban, ha valaki igényesen akar öltözködni, de nincs rá pénze, inkább a turkálókat választja, nem a kínait...

Például tegnap szereztem be egy Hugo Boss öltönyt 1000 ft-ért... Nem akármilyen...

2011. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10:11-es hol szoktál vásárolni? Én sajnos nem igazán tudom, hogy merre vannak ilyen helyek.
2011. febr. 6. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Kínaiban is vannak jó minőségű ruhák, pl farmernadrágok nagyon sok jó van 2000 ft-okért. ;)
2011. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Vaterán jó ruhákat találhatsz nagyon olcsón...
2011. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akciók leértékelések plázákban, meg olykor a Tesco-ban is vannak jó dolgok.
2011. febr. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10:11-es vagyok

Én még sajnos nem találtam kínaiban normális, jó szabású nadrágot... Se semmi mást. Egy-két pulóverem volt onnan, mosás után bebüdösödtek... A szar minőségű anyag átka...

Nem tudom, hol laksz, de sok városban van Háda használt ruha bolt, azokat melegen ajánlom.


Tegnap jártam New Yorkerben is, elég nagy leárazások vannak... 1500-ért már rendes farmert, pólókat, stb-ket lehetett venni...

2011. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!