Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindent figyelembe véve te...

Mindent figyelembe véve te melyik ruhát választanád és miért pont azt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2011. febr. 8. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Az utolsót. Nekem az valamiért jobban tetszik. A többi sem rossz, de nekem az utolsó. Tetszik a színe, és a hátulján a cipzár.

18L

2011. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

keresnék egy negyediket:D


de ha muszáj választani,akkor a középső...elegáns,visszafogott,egy tűsarkúval és valaki kékes ezüstös nyaklánccal el tudnám képzelni



mire lesz?

2011. febr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Az elsőt !

Szerintem elegáns és szép a formája.

2011. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem egy konkrét alkalomra lesz, csak szeretnék egy kék, jól kihasználható koktélruhát, és ezek maradtak fent a rostán.
2011. febr. 8. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
az utolsot, mivel jol kiemeli az alakodat(mar ha van) es tetszik a szabasa is, jol kuhasznalhato fazon, felveheted egy boleroval is
2011. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akin nincs felesleg, de nőies alakja van, tehát közepes cici, közepes fenék, annak a harmadik nagyon jól tud állni, főleg ha barnásabb a bőre. Az első viszont nekem lenne ideális, mert van rajtam egy 5 kiló plusz.
2011. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a másodikat, mert királylányos :D :D :D

nagyon szép tényleg

2011. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálam is a középső a favorit őszintén szólva, mert nem feltétlenül estélyi ruha és minden kiegészítőmhöz megy, nem beszélve arról, hogy klasszikusan elegáns. na, ezt akkor jól eldöntöttem, de azért köszönöm nektek! Csak egy valamitől félek, hogy mivel a külseje szinte teljesen pamut, lehet gyűrődékeny. :S
2011. febr. 8. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első tűnik a legjobb minőségnek.
2011. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik, nem az én stílusom, szerintem nem is állna jól egyik sem, mert a karom elég vastag, egyébként meg ez a kék nagyon kötött szín, nagyon meg kell válogatni, mit veszel fel hozzá.
2011. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!