Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Helyeslitek ezt? Mi a vélemény...

Helyeslitek ezt? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 9. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Én örülnék ha divatba jönne a fűző! Hordanám. De ilyen biggyes-buggyos századfordulós cuccokat nem.
2011. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért, nem tetszenek? :)
2011. febr. 9. 18:39
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Minden nap fűzőt hordok :)

Ha éppen tehetem, akkor a múlt századokra hajazó ruhakölteményekkel, de egyébként simán nadrággal is felveszem, ha úgy tartja kedvem.

Amúgy persze, hogy helyeslem, mennyivel gyönyörűbb már, mint bármi, amit vagy egy évszázada kitaláltak divat terén. Hogy a mai szerelésekről már ne is beszéljünk :P 22/N

2011. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Amúgy még annyit fűznék hozzá, hogy ezekkel a ruhákkal egy baj van: nagyon ügyelni kell rá a varrásuknál, hogy sem anyagukban, sem szabásukban ne tűnjenek gagyi jelmezeknek (mint a fórumban a 2. linken szereplő ruhák egynémelyike pl.)

Meg hogy ha valaki tudja, hol lehet hozzájuk csinos kalapokat kapni, szóljon bátran:P Azokból nincs túl sok a szekrényemben, csak 2-3 darab, de szinte vadászni kell őket... :(

2011. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha túlzása visszük a befűzést, az káros lehet... Ettől függetlenül örülnék. Nem néznének goth-nak. Kár, hogy olyan drága mind, nem baj, már tanulom, hogy lehetne varrni...
2011. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tetszik, és sokszor én is nézegetem, de áruk nem tetszik, és nem illene hozzám. Ezen kívül máson szívesen látnám. :)
2011. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Még jöhetnek ;)

Egyébként kedves utolsó előtti, azt hogy értetted, hogy: "Nem néznének goth-nak." ?

2011. febr. 9. 22:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy régimódi ruhákat hordok, hosszú szoknyákat, fűzőt is általában, kalapokat, szóval van egy sajátos stílusom ami a századelőből és a viktoriánusból merítkezik, és általában vagy azt kérdezik, miért vagyok jelmezben, vagy azt gondolják, hogy goth vagyok, és azért nézek ki így. Pedig pusztán azért vagyok olyan, amilyen, mert ez tetszik.
2011. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egyszer nem hagyta a buszsofőr h kifizessem a távolsági jegyet, merthogy milyen jó a "jelmezem" :D:D:D Amúgy ismerős...bár én valóban goth vagyok, szóval a jelmezes témára gondoltam :)
2011. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Goth vagy? És olyan fekete, meg vörös cuccokban jársz, meg mindened fekete? (ha nem ilyenek a gothok kívülről, akkor bocsi, mert nem vagyok teljesen tisztában vele)
2011. febr. 10. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!