Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok ehhez a kiegészítő...

Mit szóltok ehhez a kiegészítőhöz?

Figyelt kérdés

én tökre meglepődtem amikor a barátnőm mesélt róla


[link]


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=d-1PsF_BFTY&feature=related


2011. febr. 10. 16:51
1 2
 1/15 szamóca. ***** válasza:

XD

hát, végre megvalósíthatom régi vágyam...

valakinek a nevét a hóba fogom pisilni jövő télen. :D

2011. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fújj... nehogy már ne legyen az embernek ideje kivárni azt az 5 percet ... -.- Szerintem ez nagyon erőltetett.
2011. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
milyen pihent agyú emberek léteznek ezen a földön... o.O
2011. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Erről már hallottam. Én személy szerint viszolygok ettől bár tény, hogy vannak előnyei. De könyörgöm lánynak születtem akkor azzal gazdálkodjunk amink van...


L/19

2011. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont nem hülyeség. Én, aki nagy fesztiválrajongó vagyok, nagyon gyakran felfordult gyomorral és ötszáz papírzsebkendő lerakosgatásával és egyéb tornamutatványok bemutatásával próbálok leülni a toitoiban, mert annyira undorító, ami a WC szélén van. Mindig is irigyeltem a pasikat ilyen szempontból, hogy csak hopp kikapják és le se kell ülniük...ráadásul míg bent vagy ki látja? Szóval ebből a szempontból nagyon is jónak találom, és lehet rajta röhögni, de nagyon-nagyon praktikus ILYEN helyzetben. Más helyzetben viszont tényleg felesleges.
2011. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
utolsó: Arról még nem hallottál, hogy a wc-re guggolni, vagy épp nem kell ráülni csak felülről végzed a dolgod?
2011. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 szamóca. ***** válasza:

én azt mindig ugy oldottam meg hogy guggoltam :O :DD

mellesleg oké, nem hülyeség az állva pisilés, meg vicces meg minden...

de milyen gusztustalan már ahogy a kis retikülből előkapod a hugyos tölcsérkéd?:D

2011. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez nagyon durva, egyszer kipróbálnám.
2011. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne, de nem mondom, vannak olyan helyzetek, amikor jól jöhet.


A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:34


Úgy látszik te soha nem járhattál fesztiválon.

1: ha bemész egy toi toi-ba, jobb esetben csak körbe van vizelve(nem, nem úgy, mint egy pláza wc), rosszabb esetben már egy kis bélsár, véres tampon és okádék is színesebbé teszi a kompozíciót. Arról nem is beszélve, hogy...

2:...az esetek többségében annyi időt nem vagy képes bent tartózkodni, hogy magadra csukd az ajtót, mert a bűz, ami bent uralkodik, szó szerint könnyekre fakaszt, és ha nem robbansz ki időben a budiból, a te hányadékod is tarkítani fogja a fent említett díszes csendéletet.

3: Amikor egy wc előtt körülbelül 20-an állnak sorba, és mindenki legalább fél litert pisil a benne lévő muníciótól, nem 5 percet kell várni, hogy sorra kerülj.

4: Ha ráguggolsz, vagy az ülőke fölé pucsítasz, akkor nagyon kicsi rá az esély, hogy ne kend össze magad húggyal, illetve fekáliával.



Szóval egyetértek azzal a hozzászólóval, aki azt írta, hogy fesztiválra tökéletes megoldás lenne.

2011. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 szamóca. ***** válasza:

megfordultam már pár fesztiválon, pisiltem is elég sűrűn guggolva, de még sose maszatolódtam össze :DDD

az tény hogy nem 5 perc... dehát jóképű bokrokba guggolni is lehet... persze könnyebb állva, de akkoris. aztán visszateszed a táskába a bor mellé?:D pfej.

2011. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!