Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhátok van összesen?

Mennyi ruhátok van összesen?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem nekem alig van :S próbálom összegyűjteni a ruhákat, de mire lenne egy csomóféle, hogy válogassak, ami előbb meg volt elhasználom :(

Így mindig csak 1-2 ruhám van amit rongyosra járok, és csak nagy nehezen szerzek használtan mástól, hogy aztán átszabassuk ismerőssel, hogy ne lötyögjön... Pedig annyira szeretnék szépen öltözködni!

Most is megyek szórakozni, és tudom, hogy a barátnőimnek nagyon jó ruháik vannak, én meg pulcsiba megyek.

Rossz érzés a legcsóróbbnak lenni, és annyira vágyom arra, hogy kialakítsam az egyéni stílusom...


2011. febr. 10. 17:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igazából van egy fekete leggingsem, de olyan érdekes, ott a lábközi vonalban úgy van megvarrva mint egy harisnya, pedig tényleg leggings néven vettem :-/


(vastag varrás, plusz rombusz alakú varrás az izénél, és megint vastag varrás hátul a fenéknél)

2011. febr. 10. 17:53
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyen fajták.Vegyél fel hozzá egy jó hosszú felsőt,a lényeg,hogy ne látszódjon ki a varrás és a fenekedet takarja.És milyen cipőid vannak? [link] Innen sok ötletet leshetsz el.Mind nagyon szuper összeállítás.
2011. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Jó kis link :)

:) köszike... na majd akkor szerzek valami hosszú felsőt :S

2011. febr. 10. 18:14
 14/14 A kérdező kommentje:
Elmentem turiba és 850 ft-ért vettem 7 felsőt :D
2011. febr. 13. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!