Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködik mostanság egy...

Hogy öltözködik mostanság egy huszonegy-néhány éves nő?

Figyelt kérdés
Linkeljetek képeket is, ha tudtok.
2011. febr. 18. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is kb. ez a korosztály vagyok, most leszek 21.


Ezen az oldalon vannak fiatalok a világ minden tájáról, de nem nagyon látok külsőre különbséget a 25 és a 17 éves között. Na mindegy, nézelődj bátran.Linkelek 1-2őt ami tetszik de az egész oldal elég jó.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Wow, köszönöm szépen! Tényleg van minden ezen az oldalon.
2011. febr. 18. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
huuu de szep a 3. :O
2011. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem így nem igazán lehet megmondani. Nekem van 21 éves bnőm, aki ezerszínű cipőt, öveket, táskát hord, de olyan is, aki pasztell színekbe öltözik, magassakrú, stb., nagyon csinos minden nap. Egy 23 éves barátnőm pedig indie stílusban öltözködik. Ami engem illet pl, meg a húgomat (22 és 21 évesek vagyunk), én valahogy így szoktam kinézni: [link]

[link] a húgom meg egyfajta bohém stílust képvisel. És most még csak 5 emberről beszéltem, és mekkora az eltérés...szóval szerintem hülyeség az általánosítás...

2011. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez milyen kérdés már? mindenki másképp... nincs egyenruha, én huszonévesen is úgy öltözök mint tizenéves koromban, és ezután is így fogok.

[link]

[link]

és az összes huszonéves barátnőm is hasonlóan öltözködik.

2011. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!