Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis lábú lányok, titeket nem...

Kis lábú lányok, titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés

Tököm kivan, hogy nem lehet kis méretű lábra normális sportcipők kapni. Magas szárú cipőt szeretnék, és a nike oldalán ugyan van egy csomó, de 36,5-től kezdődnek.

Nekem 22 éves létemre elég kicsi a lábam, egyszerűen nem igaz, és nem én vagyok az egyedüli, akinek picike lába van. Igazán gyárthatnának kis lábú felnőttekre is normális cipőket:S:S


2011. márc. 14. 17:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
illetve cipőket
2011. márc. 14. 17:21
 2/22 anonim válasza:
23%
Az élet nagy problémái.
2011. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

1.hsz: bizonyára van ettől nagyobb problémája is, de az oldal azért van hogy kérdezzenek úgyhogy nem értem hol itt a probléma. te gondolom sosem 'nyavajogtál' egy két apróbb gondok miatt. :)


Én ugyan nem veszek sportcipőt, de megértem a problémádat. Én sokszor a ruházattal vagyok így. Vékony vagyok alapból, de nem mindig találok olyan felsőt , vagy topot ami jól állna az alkatomhoz. :S

2011. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

hát igen képzeld borzalmasan bánt, hogy ilyen kicsi a lábam, és pl. egy szép magassarkút sem tudok magamnak venni,olyat, amilyet én szeretnék, csak pesten olyan boltban, ahol direkt kisméretű lábakra készítenek cipőket. ott is szépek a cipők, csakhogy mégsem válogathatok úgy, ahogyan én szeretnék, mert van x pár cipő erre a sz@r törpe lábamra, ami közül választhatok. Igen rettenetesen bánt...:(


Mert még, ha azt írom ki, hogy jajj letört a körmöm mit csináljak, akkor alá írom, hogy így válaszolsz kedves első...

2011. márc. 14. 17:31
 5/22 A kérdező kommentje:

második neked pedig köszi:)

Ráadásul én nem nevezném apróbb gondnak, hisz ez már nem fog változni, ez nem olyan, amin lehetne változtatni, életem végéig ilyen kicsi marad a lábam:(

2011. márc. 14. 17:53
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én úgy vagyok, hogy már megszoktam a kis lábamat. Bár nekem lehet inkább átlagosabb. 36-7 szokott lenni.

Ha neked ettől kisebb ne aggódj miatta. Szerintem akkor már van egy nagyon szerethető tulajdonságod, a kis termeted (mert gondolom akkor alacsonyabb is vagy ) :)

És biztos, hogy találsz magadnak jó cipőket is csak keresni kell.

2011. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

bár nekem is 36-7es lábam lenne:S 35ös a lábam, sportcipőből az oké, viszont magassarkúból....:(

ami nem csatolós, csak ilyen belebújós, abból bizony 34es kell, mert különben kiesik belőle a lában. Alacsony vagyok igen 153cm mindössze, de az nem is zavar már.

2011. márc. 14. 18:03
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Icipicipo ezt szoktak ajanlani.

Nike oldalan meg nezz be a gyerekosztalyra nagyon klassz cipok vannak ott is!

Nekem volt hogy pont onnan tetszett cipo.


Az tudom hogy honlaprol sajna nagyon draga a szallitas pedig a cipok sokkal olcsobbak...-.-


Magassarku hat... Kulfoldi oldalakon mar lattam csak ott is a szallitas draga...

2011. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

magassarkú nem gond, arra már megvan a boltom:) egy pesti üzlet.

Köszi nektek!:)

2011. márc. 14. 18:06
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Én meg irigyellek a picike lábadért. Nekem 39es van és szeretnék kisebbet. Jó mondjuk 173 magas vagyok. De akkor is. Nincs is szebb egy picike, nőies lábnál magassarkúval meg egyszerüen csodaszép! :)
2011. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!