Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis lábú lányok, titeket nem...

Kis lábú lányok, titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés

Tököm kivan, hogy nem lehet kis méretű lábra normális sportcipők kapni. Magas szárú cipőt szeretnék, és a nike oldalán ugyan van egy csomó, de 36,5-től kezdődnek.

Nekem 22 éves létemre elég kicsi a lábam, egyszerűen nem igaz, és nem én vagyok az egyedüli, akinek picike lába van. Igazán gyárthatnának kis lábú felnőttekre is normális cipőket:S:S


2011. márc. 14. 17:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
gyerekosztály...a nike gyerek méretű cipői elég felnőttesek, ráadásul a gyerekméret olcsóbb is, mint a felnőtt...
2011. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

igen vannak szépek a nike gyerekosztályán, de én magas szárút szeretnék:S

mondjuk ez tetszik: [link]

2011. márc. 14. 18:46
 13/22 anonim ***** válasza:
na én pedig pont az ellentéted vagyok :D lány létemre nagy 39-es csónak lábam van :S és hidd el én meg kinézek egy cipőt ami csak 36-7 es méretben mutat jól.. és igen szerintem is gyönyörű a pici női láb magassarkúban :) 16/L
2011. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
valóban szebben mutatnak a pici magassarkúak, csak értitek legalább lenne abból is több fazon, ami közül lehetne válogatni, nem csak 4-5-6féle. 36-37es méretben már vannak annyira gyönyörűek, amiket szívesen felvennék, de hát esélyem nincs rá, és már nem is lesz:(
2011. márc. 14. 18:55
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is irigyellek a kicsi lábadért nekem 39-es a méretem és én utálom úgy ahogy van!!Nagyon ronda,szerintem örülj,hogy kis lábad van :)
2011. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

higgyétek el, hogy nem jó, ha valakinek ennyire picike a lába. Hogy félve megy be az ember egy cipőboltba, hogy vajon lesz-e a méretemben az a cipő, ami megtetszik, és sajnos 99%ban nincs.:( 1 magassarkú, és 1 sportcipő kivételével még nem volt olyan cipőm, amire azt tudtam volna mondani, hogy igen 100%-ig tetszik. Én egy 36os lábbal teljesen kibékülnék, de 34-35??:S

Van ilyen picike barátnőm, mint én, de neki azért legalább 36-os lába van

2011. márc. 14. 19:08
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 41-42es lábam van. Nekem sem a legjobb. Az én Nike cipőm 42,5-ös. Férfi modellt kellett választanom, de egy nő lábán is elmegy, mert unisex-nek néz ki. Szerintem próbálj fel egy 36,5-ös Nike cipőt, mert Nike-ból nekem mindig is nagyobb kellett. Hátha jó lesz rád. De akkor is, az az egy vagy másfél szám plusz sportcipőben igazán nem baj. Alkalmi cipőnél persze már baj, ha egy kicsit is nagyobb, mert abból lehetetlen nem kilépni.
2011. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
mindig felpróbálom a 36,5öst, és mindig reménykedek hátha, de sajnos sosem jó:)
2011. márc. 14. 20:28
 19/22 anonim ***** válasza:

Az én helyzetem kicsit jobb, nekem magassarkúban 35ös, többiben 36os lábam van. De én sem nagyon tudok normális cipőt venni, ami tetszik is, úgyhogy átérzem a helyzeted:(

Pontosan hol szoktál magassarkút venni? Lehet, hogy én is elnéznék oda.

2011. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

én itt szoktam venni: [link]

illetve hát még csak egyszer voltam, mert nem rég fedeztem fel, de rögtön 2 cipőt vettem.

Alkalmi cipők: 3.sor első

Maretti: 2.sor első(fekete) én ezeket vettem.

De azt hiszem, majd anno az esküvői cipőm is tőlük lesz.

Meg vannak azért nagyon csúnya cipők itt is, de azért van egy kis választék a szebbek között is:)

2011. márc. 14. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!