Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki stílusosan, divatosan...

Aki stílusosan, divatosan öltözködik, azt az is látja aki nem ért hozzá?

Figyelt kérdés
mert én stílusosan öltözködöm, a divatot IS követem (de persze nem vakon) nagyon érdekel is ez a világ. És én ha látok az utcán stílusos embereket akkor észreveszem. De akinek nincs jó stílusa, nem érdekli ez az egész, csak felveszi ami legfelül van a szekrényében annak is feltűnik, tetszik a stílusosság, illetve látja a divatot csak nem érdekli? Remélem nem fogalmaztam túl bonyolultan :D
2011. márc. 25. 20:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és én most főleg a nemzetközi divatra gondolok, mivel az van rám nagyobb hatással, sok bemutatót nézek, illetve lookbook.nu-t, vogue.fr-t és egyéb küldöldi divatoldalakat/blogokat, így az én stílusom is hasonló az övékhez
2011. márc. 25. 20:12
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem akit nem érdekel a divat,az se érdekli kin mi van.Nem is nagyon nézi meg,és nem fogja kitalálni,hogy te most hú de stílusos vagy.
2011. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel a divat,és nem veszem észre hogy az utcán ki mit hord..Jobban mondva már nem veszem észre,mert mindig ugyanazt az öltözéket látom szinte mindenkin..Viszont ha valaki feltűnően,vagy idétlenül öltözködik még akkor is ha azt mondja ez a divat azt észre veszem,és magamban teszek megjegyzéseket..

Pl: Ha nagy ülepű gatyás lányokat látok akkor azon gondolkodom,hogy vajon azért vette fel,mert beszart vagy azért mert így takargatja ami nincs neki?,(fenék?)

Ha látok egy srácot aki a gatyáját úgy hordja,hogy félig kint van a valaga,ilyenkor az jut eszembe,hogy mit szólna ha odamennék,és felhúznám neki,hogy "kilóg a tököd fiam,öltözz rendesen!"

Vannak öltözékek amitől az ember sikítófrászt kap..De a tucat öltözködést már nem veszem észre..

2011. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én az általad leírt típus vagyok (ami a a szekrény felső polcán van..) hát megnézem ha valakin jó cucc van, meg röhögök azon aki röhejesen néz ki. de nekem akkor sincs ingerem foglalkozni ezzel :)
2011. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem a ruha teszi az embert. Engem annyira nem érdekel a divat, de szerintem sok minden kiderül az öltözködésből ha valakin látom hogy sokat foglalkozik a külsejével körömlakk. színes feltűnő ruhák arra gondolok hogy éretlen és komolytalan. Persze lehet művészet is, de sz meg nem az utcára készül.
2011. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De igen, egyrészt a ruha teszi az embert... mivel első benyomásként a külsőd alapján ítélnek meg az emberek, ami magába foglalja az öltözködést is...

Témához visszatérve hasonló cipőben járok, mint te... megnézem az utcán az embereket, főleg akiken látom, hogy van érzékük az öltözködéshez. és valóban a legtöbb embert nem érdekli a divat, de az már az ő dolguk, mindenki foglalkozzon a sajátjával ;-) aki divatosan öltözködik ne szólja meg azt aki nem, és fordítva is igaz (habár az sokszor féltékenységből van)

2011. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ.

Van aki azért nem öltözik stílusosan vagy úgy ahogy szeretne, mert nincs rá pénze (ez vagyok a napok zömében én, a csóró diák). Erre szoktam mondani, hogy stílusom van, csak nincs aki fizesse.

Van, aki úgy szarik bele az egészbe, ahogy van (ez a többi napon vagyok), mert vannak ennél sokkal fontosabb dolgaim is, és igazából nem nagyon szoktam nézni, mi van máson. Ha meglátok egy darabot, ami tetszik, akkor megjegyzem, hátha szert tudok tenni ilyesmire, felírom a képzeletbeli listámra (leginkább különleges, vagy nekem tetsző, de meg nem lelt bizsukból áll :D)

És vannak azok is, akiknek semmi, de semmi érzékük az egészhez, sztem náluk csak funkcionális dolog a ruha. :D

2011. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Egyik írta fentebb:

Nem a ruha teszi az embert, milyen igaz!

2011. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem öltözök divatosan, de látom, hogy mi nem illik össze mivel és máson is látom, ha fura az összhatás.

Bár nekem a cica és csőnadrág elég furcsa, nekem nem illik ez a nadrág sehova, senkire, szóval... :D

21/L

2011. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolso veled nagyon egyetértek ezt a cicanecis irányvonalat senkin se nézem jo szemmel... én nem vagyok divatmajom sőt sokkal inkább a polcon a fesőt típus max ha nagyan nem illik össze akkor keresek egy másik polot /nadrágot viszont csajokon értékelem h ha nem is divatos de dekorativ vagy hogy mondjam. persze nem ezen mulik h bejön e de azért ne egy zsákot huzzon magára.
2011. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!