Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen praktikátok van a...

Milyen praktikátok van a reggeli korán kelésre, hogy pikk-pakk jól nézzetek ki? Mi az a smink, ruha összeállitás ami akkor is tuti befutó ha épp hajnalban keltek és rohantok az irodába/ munkahelyre/ suliba?

Figyelt kérdés
Ez a hetem szörnyű lesz 4kor kell kb kelnem mivel hatra megyek dolgozni én elég lassan elkészülős vagyok mindig sminkelek stb. Ugy gondoltam kellene pár csajos irodai összeállitást megcsinálnom ma h ne reggelente álljak a gardrob előtt hanem csak egy válfát kikapok egy klassz szettel! Köszi a tippeket, ötleteket tapasztalatokat:)
2011. márc. 27. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
javaslom hogy készítsd ki előre a ruhákat amiket felveszel, a sminkcuccokat .. este próbáld fel hogy hogy néz ki, hogy ne reggel kelljen újakat előhaálszni :))
2011. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Húúha, emlékszem én mennyit szenvedtem, mikor korán kellett kelnem. :) Gimiben mindig úgy csináltam, hogy reggel pakoltam be a táskámba, reggel halásztam elő a ruháimat a szekrényből (persze volt, amit vasalni is kellett még..) és akkor még hátra volt a reggelizés, mosakodás, sminkelés. Rendszerint mindig 1 órával hamarabb keltem, de egy csomószor még így is rohannom kellett.

Aztán rászoktam arra, hogy este bepakolok, előkészítem a ruhát, ezzel pedig sikerült 10-15 percet spórolnom, ami hát reggel elég sok időnek számít. ;)

Szerintem a fekete szoknya, fehér blúz összeállítással nem lőhetsz mellé. Egy-két kiegészítő, mondjuk egy hosszabb nyaklánc, egy csinos kitűző, egy vastagabb deréköv vagy ilyesmi és máris nem olyan snassz a szetted.

2011. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha reggeli kialvatlan szemekkel nem akarsz dolgozni menni,akkor a szemhéjad felső részét húzd ki szemceruzával,korrektort a szemed alá,korrektort éls púdert a szádra,majd rá szájfényt vagy rúzst(hidd el így sokáig fent marad)a hajad engedd ki és ha van frufrud akkor azt fond be és tűzd el,ha nincs akkor egy vékony tinccsel ugyanezt.Csinálhatod azt,hogy a szádat korrektor és púder után nem rúzsozod be és akkor iylen bőrszínű,ehhez a barna színárnyalatokat illenek.
2011. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!