Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 napos tengerparti nyaralásr...

13 napos tengerparti nyaralásra mennyi és milyen ruhákat vinnétek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

15 fehérneműt tuti!!13 póló/felső ebbe legyen bulizós is,és egy laza is.

nadrágok...hát abból is kb 13 de ez kortól függ!!

Legyenek nálad meleg cuccok,kivéve ha Olaszországba mégy,a nyár kelős közepén...:)

Szóval ha egy nagy bulizós haverokkal meg minden,akkor nem kell 13 ruha,de amúgy jól jön...:)


Fürdőruha legalább 3 db!!!Ez tuti,mert ha úgy jársz mint én,akkor kell a három db:)


2papucs,2-3 törcsi,és a neszesszer:)


Ez egy átlagos nyaralás...:) de én mint tapasztalt nyaraló,segítek ha kell:)Sokféle helyen voltam már,és sokféle nyaraláson:)Szóval ha kell valami,írj!!

2011. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, mi a program, de gondolom nagyrészt strandolás. :D Szóval 2-3 fürdőcucc, sürdős cipő, mert legtöbbször nem árthat. Két törcsi, egy fürdőlepedő. Nyári papucs, ami strandon is oké, de mászkálni is jó benne, egy zártabb cipő, ha esne se kelljen otthon punnyadni. 2-3 ruha (bocs, ha fiú vagy :D), egy farmer, néhány póló, fehérnemű minden napra, kapap, kendő, napszemcsi, egy pulcsi és valami vízálló ruha. Ennyiből bőven meg lehet élni, mert nagyrészt nem lesz rajtad, csak bikini. :D (vagy fürdőgatya). JA pizsi, és ha olyan vagy, akkor néhány partisabb cucc.
2011. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagyok, köszönöm a válaszokat, lány vagyok. :)
2011. ápr. 5. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyberuhákat,miniszoknyát,rövidnadrágot,egy farmert,többféle cipőt (lapos és magas sarkú szandál,papucs,zárt cipő),néhány kardigánt/pulóvert,és mindenképpen több fürdőruhát vinnék.Esetleg egy szalmakalap sem árthat,ha hordasz ilyesmit.
2011. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amennyi befér a bőröndbe :). Egyébként alap fehérneműből olyan 13-15 napra valót, olyan 7-8 rövidujjút és 4-5 ujjatlant (vagy az arányok cserélődhetnek, attól függ, milyen időt jeleznek :D), 2-3 hosszúujjút, 3-4 rövidebb nadrágot, 2 hosszú nadrágot, 2-3 középhosszú szoknyát, min. 1 kardigánt... 2-3 olyan szettet/cuccot, amit fürdőruha fölé hordhatok, 3-4 fürdőruhát... akár egy melegítőszettet is (mert fene tudja, lehet, hogy hidegebb lesz), egy kabátot. Egy pár edzőcipőt, egy pár nyári flangálóst (valszeg szandált, de egy vékony balerinacipő sem rossz), egy pár utcai zárt cipőt, egy pár strandpapucsot.


Én legalábbis ezt vinném :).

2011. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

fehérnemű: 5 melltartó kb. (mert szerintem nemcsak 1x lehet felvenni) és 14-15 bugyi.

vinnék 1 hosszú nacit (rossz időre) és 4 térdnadrágot kb.

felsőt min 7-et és a többi napra lenge szoknyákat és ruhácskákat :D cipőnek egy flip-flopot meg valami kicsit elegánsabb papucsot, szandát vagy sarut és valami tornacipőt ha túrázni vagy hosszú sétára mennél. és még 1 pulcsit is tuti beraknék. a bőröndön kívül még egy kézi táskát tuti. ékszereket én nem nagyon szoktam vinni max karkötőt. fürdőruhát is vigyél vagy 2-3-at. :D

2011. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. még a napszemüveget kihagytam és vigyél egy kalapot is szerintem főleg ha hajlamos vagy napszúrásra
2011. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges minden napra másmilyen ruhát készíteni.

Én tavaly nyáron vittem nyaralásra egy csomó ruhát, de felét nem is hordtam...:)

Szóval szerintem:

max 7-8 póló

1-2 pulcsi rossz időkre

2-3 rövidgatya

2-3 cicanaci

1 hosszú farmer szintén rosszabb időkre

1 topánka

1 vagy 2 strandpapucs

1 edzőcipő

2-3 fürdőruha/bikini

15 bugyi

4-5 melltartó

2-3 pár zokni [amíg utaztok oda-vissza 1-1, plusz még egy, ha rossz idő lenne, vagy túrázásra, hogy ne törjön a sportcipő]

2-3 ruha

1-2 szoknya


14/L

2011. ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!