Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ócsárolják a converset?...

Miért ócsárolják a converset? Mi a véleményeteek? Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Annyi mindenki mondja hogy ilyen sz@r meg olyan sz@r (zömmel zok akiknek nincs) Szerintem meg legtöben csak azért mondják mert nincsen pénzük rá és inkább úgy állítja be mintha nem is kéne neki, és egy kínai cipő ugyan olyan lenne.

Szerintem szó szerint SZÁNALMASOK az ilyen alakok.

Attól még hogy nincs pénzed rá, attól még nem kéne b@sztatni meg leszólni azt, akinek van.


2011. ápr. 9. 18:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért nem tetszik, mert olyan, mint egy tornacipő. Hordani is alkalmas esetleg, száraz időben. De ha tornacipő kell, veszek egyet a Karátban 900 forintért. Utcára meg egy normális cipőt, amit tudok huzamosabb ideig használni, nem ázik be. És rajtam egy utcai tornacipő nem állna jól. Ezért én Converse cipőt nem veszek, ráadásul a jobb darabok még elég drágák is.
2011. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem se kéne...
2011. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom, hogy nekem miért ellenszenves. Azért, mert az csak egy tornacipő, mégis többszörös áron adják és nagy felhajtást csináltak köré, elhitették a célközönséggel, hogy a "conserve" trendi. Pedig az is csak egy tornacipő...
2011. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Épp azért, amit a kérdésedben nem egyszer emlegetsz, szerinted, ha valakinek nincs, akkor nincs pénze rá. Ki akar ilyen lekezelő, kivagyi embernek látszani? Ha felveszek valamit, nem azért teszem, hogy mutogassam, nekem van pénzem rá.
2011. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ja, ez a pénz dolog meg a másik. Mennyire sikeres az az ember, aki 5-ször annyiért (hasraütés) vesz meg valamit, amit egyébként sokkal olcsóbban is megvehet? (Igaz, azon nincs márkajelzés.) Ezért van az, hogy a tizenéves, még nem dolgozó korosztály a célcsoport.
2011. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

nem azért mondom hogy szánalmas, mert nem telne rá. hanem mert egyrész tornacipő (úgy őszintén 10 éve mit is mondtak arra, aki ilyen cipőben -a tesiórákon kívül- volt?) másrészt pedig mindenkin az van, de nem mindenkihez illik....

de persze ha nem tetszik ne nézzem.

2011. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! (1,2,3 válaszoló)

és pontosan az plyanok miatt tettem fel a kérdést mint a 4, 5 válaszoló.

Ti is értelmesek lehettek, csak úgy mellékesen;)

2011. ápr. 9. 19:06
 8/26 anonim ***** válasza:
Én azért szólom le, mert sz@r. Legalább 10éve tornacsukában mászkálok, mikor pár éve bejött ez a Converse láz, vettem én is, mert gondoltam ennyi pénzért biztos jobb a minősége... hát nem. Mindkettő ugyanolyan gyorsan, ugyanúgy szétjött, mint a kínais változat. Feleslegesen meg nem dobálok ki pénzt az ablakon, csak azért, hogy mutogassam, hogy nekem telik felesleges dolgokra is.
2011. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

Jajj kérdező te se lehetsz nagyon értelmes... azt kérdezted:"Miért ócsárolják a converset?--> és pont olyanoknak nem köszönöd meg a választ, akik megadták rá a választ... szóval erről ennyit.

Amúgy nekem nem lenne semmi bajom a converse-el, de elég drága ahhoz képest, hogy csak egy tornacipő, na meg elég tucat lett az utóbbi időben.

2011. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hehe :D Köszönöm, a 3. és az 5. is én vagyok.
2011. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!