Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A flip-flop papucsban lehet...

A flip-flop papucsban lehet rendesen közlekedni?

Figyelt kérdés
...vagy csak totyogni? Aki ilyenben jár, hogy oldja meg, hogy ne kelljen folyton a papucsra figyelni, hogy el ne hagyja, ki ne lépjen belőle?
2011. ápr. 13. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Bár motorra ne ülj vele. Bár én autót vezetni sem ajánlom. Beleakadhat a pedálokba.
2011. ápr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet. Én volt, hogy flipflopban kosaraztam, persze sportoláshoz nem a legideálisabb viselet, de akkor úgy jött ki a lépés.


Egyébként nyílván ha életedben nem volt rajtad egyujjas papucs, az elején hozzá kell szoknod, ez eltarthat egy két napig, de bele fogsz jönni. Én nyáron gyakran hordok papucsot, és az első nap mikor átváltokra a zárt cipőről papucsra, kicsit fura, pl a vezetéshez, de kb 10 pperc és már észre se veszem, hogy papucsban vezetek.


Egyébként gondolom, férfi vagy, lányok ilyet nem nagyon szoktak kérdezni.:)

Az szerintem nagyon pozitív, ha gondolkozol, hogy hordani fogsz flipflopot, sokkal praktikusabb nyáron, na meg egy kis stílusérzékkel nagyon esztétikus része lehet az öltözékednek.

Ami a kérdéses, hogy mennyire fogja irritálni a két ujjad közötti részt, én ismerek olyat, akit nagyon zavar és így neki le kell mondani a papucsról, pedig hordana nagyon szívesen.

2011. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, meg lehet szokni, de csak ha száraz az idő. Esőben nagyon csúszik a talpuk.
2011. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem lehet benne rendesen menni, bár néha hangosan csattog, ahogy lépsz, és visszacsattan a talpadra. legalábbis nekem volt már ilyen, de a papucstól függ.


de egyébként fiúknak szerintem borzalmasan gáz a flipflop. SZERINTEM. de manapság már mindenki viselhet minden szart, az igénytelenség szót felülírja a divat.


egyébként miért viselne bárki esőben flipflopot, most komolyan?!

2011. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem mindig igy klappog,ha vizbe megyek meg cuppog,szóval... xD
2011. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Bár meg kell szokni. De ez igaz minden lábbelire.
2011. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!