Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek divat még a...

Szerintetek divat még a színes harisnya? Ha igen mivel vegyem fel?

Figyelt kérdés
Van egy élénkkék harisnyám, csak nem tudom, hogy mivel kéne felvenni. Szerintetek tornacipő és miniszoknya jó választás? Vagy inkább más?
2009. szept. 4. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:
jah egyébként 14 éves vagyok
2009. szept. 4. 21:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is vannak színes harisnyáim! Zöld, lila, piros, pink... :D És tornacipővel, miniszoknyával nagyon jól néz ám ki! :) Főleg hogy ha bele is illik a stílusodba, ha kis laza csajszi vagy. :) Nyugodtan felveheted! :)
2009. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor jó ennek örülök. köszi a választ :)
2009. szept. 4. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy 14 éves körülbelül azt vesz fel, amit akar ;)

Csak néha jól ki tudnak cseszni a fiúkkal, mert szinte rosszul érzem magam tőle, hogy kívánom :D Hiszen még olyan pici...

Amúgy jah, azt nem tudom, hogy divat-e, de mindenesetre jól néz ki. Bár ha tornacipő akkor inkább egy rövidnaci.

2009. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is azon gondolkozok,hogy beszerzek 1-2színes harisnyát:D

én úgy akarom majd hordani,hogy fekete rövidnaci+ színes felsők.Ez így tök jól nézhet ki;)

neked milyen tornacipőd van hozzá?sima?Esetleg márkás?:D

14/L

2009. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is sima,egyszínű rövid gatyával hordom.


Viszont szerintem nagyon elegáns mondjuk egy fekete ruhácska, szép cipellő, és egy színes harisnya.:)

2009. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát még nincs tornacipőm de a közeljövőben venni fogok egy márkásat, kékre gondoltam mert az a kedvenc színem de az már úgy túl sok lenne nem? kék harisnya+kék cipő..lehet, hogy egy sima fehér mégiscsak jobb választás lenne.... Ja és köszi a válaszokat :)
2009. szept. 5. 20:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah és a rövidnadrág is jó választás eszembe sem jutott. ezt is köszi:)
2009. szept. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!