Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Bocskai öltözék milyen...

A Bocskai öltözék milyen alkalmakra való?

Figyelt kérdés
(Tudom, hogy régen iskolai egyenruha volt ,nemzeti ünnepekre, esküvőre stb is való.) De leginkább az érdekelne, hogy középiskolás évzáróra jó lenne-e mert születésnapomra kapok Bocskait és oda fel szeretném húzni. Ehhez kérném ki a véleményeteket. Aki esetleg nem tudná miről beszélek itt egy link: [link]
2011. ápr. 16. 14:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép és nem kell azokkal foglalkozni akik beszólnak vagy rossz szemmel nézik. Persze néha az embernek rosszul eshet, de nehogy már Magyarországon már lassan ne lehessen magyarnak lenni, csak azért, hogy mindenki mást toleráljunk. Manapság ha már valamimagyarosat/"népieset"/hagyományosat visel az ember (vagy netalán mond) máris neonáci meg fasiszta, ez hülyeség. Le kell tojni! (amúgy ha megnézitek amerikában mindenkinél kinn van kb a házán az amcsi zászló és végülis az a normális, ők büszkék h amcsik, mi meg büszkék vagyunk h magyarok vagyunk, ennyi, akinek nem tetszik nem kell itt élni)
2011. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

(első is és utsó is én voltam): mellesleg tényleg "jól jöhet" a lányoknak is, mert tudják ki hasonló gondolkodású,ízlésű, mint ők. nekem ez például elég fontos és örülök, amikor valakiről megtudom ezt. pl. a párom is néptáncol, nagybátyámnak meg van ugyanilyen ruhája és nagyon szép élőben is.

22L

2011. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!