Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pasik szeretik ha a lány...

A pasik szeretik ha a lány feketébe öltözik vagy jobban bejön nekik ha szines ruhákban parádéznak?

Figyelt kérdés
Én imádom a fekete cuccokat és többnyire azokat is hordom,de úgy hallottam,hogy a pasik többségének az annyira nem jön be...
2011. ápr. 18. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi időben csak nagypapám temetésén voltam teljesen feketében (most volt egy-két hete). Az a nap így is szörnyű volt, de a fekete ruha még jobban rá nyomta a bélyegét a hangulatomra, szörnyen éreztem magam. Először terápiás hatásai miatt kezdtem el színeket hordani, majd ez addig fajult, hogy nem bírnám elviselni, ha barnában, földszínekben, vajszínekben vagy feketében kellene járnom. A barátom is szereti, hogy színes egyéniség vagyok:-)

26/n

2011. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,amúgy meg nem fogom ez miatt megváltoztatni az öltözködésem:D csak kiváncsi voltam...
2011. ápr. 18. 23:42
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Savanyúcukor lenni neki msn?
2011. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen, lenni, de mostanában nem sokat vagyok fent, kisérettségit írok, szval tanulhatok egy csomót:S

Most is neki kéne állnom a mateknak, de nincs hozzá semmi kedvem:D

2011. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért ha lenni idő, írni msn privát. :D
2011. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!