Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet ilyesmi ruhákat rendelni...

Fannig kérdése:

Lehet ilyesmi ruhákat rendelni boltokban? Magyarországon lehet? Vagy internetről meg lehet rendelni? Mondjatok már boltokat, vagy oldalakat ahol ilyeneket lehet venni! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Ez Katherine Pierce ruhája és,hogy lehet-e ilyet rendelni?Nagyon szeretem ezt a ruhát,és nagyon fontos!Légyszi segítsetek!!!! :) [link] + [link] + [link] = ezek a linkek egy ruhát ábrázolnak.Az utolsó linkből a zöldet kérem,mert azon kettő ruha is van.De légyszí segítsetek nagyon fontos kérlek!!! Mert tanácstalan vagyok,hogy hol lehet ilyeneket megrendelni...
2011. ápr. 25. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom az e-mail címét, sem a nevét. A [link] fórumon Sissi név alatt el tudod érni, ha máshogy nem megy!

A varázsló azért jött ki, mert a gépeden nincs alapértelmezetten beállított levelezőprogram (outlook, pl.), és telepíteni/ki akar választani egyet. Egyszerűen lépj be a leveleződbe (freemail, gmail, mittudoménmi :), és ott címezz meg neki egy levelet a kapcsolat alatt megadott címre: vonekiadrienn@noiszabosag.hu

Ha ez nem működik, szerintem próbálkozz a fórumon :)

2011. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon a segítséget !!! :D
2011. ápr. 27. 21:15
 13/13 anonim válasza:
ebay.com-on is van :) ráadásul eredeti...:) nem olcsó mulatság, de azért megéri:)D
2013. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!