Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem divat olyan kalapokat viselni mint amiket ma láthattunk? (képek)

Figyelt kérdés

Úgy is kérdezhetném hogy az angoloknál miért divat? Nektek tetszettek? Nekem némelyik nagyon bejött, felpróbálgatnám őket. Na persze csak úgy ha mindenki olyat visel. :)


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 29. 22:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Meg egyébként ahogy néztem a Fókuszt, volt egy riport Magyarországon élő angolokkal, és ők is kalapban voltak. Mondták hogy már hetekkel ezelőtt kiválasztották hogy milyen kalap legyen rajtuk. Érdekes szokás.
2011. ápr. 29. 23:06
 12/25 A kérdező kommentje:
Igen? Én azt hittem ott mindenki kalapot hord ha olyan esemény van, olyannak képzeltem mint nálunk a fekete alső + fehér ing összeállítás pl
2011. ápr. 29. 23:08
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
dehogy hord mindenki, ha nézted az esküvőt láthattad mikor mutatták a pórnépet is, úgy nézett ki az összes mint a festett futballhuligánok. amúgy nekem is bejönnek ezek a kalapok, persze a megfelelő ruhával párosítva. :)
2011. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 napietus ***** válasza:
90%

persze, arra nagyon vigyázni kell, hogy stimmeljen a ruhához, mert különben nevetségesen hat. meg a megfelelő frizurára. kalap alá egészen máshogy kell feltűzni, hogy ne nyomja el a kalap, és akkor is szép legyen, mikor leveszed a fejedről.


azt kihagytam, hogy temetésre is fel szoktam venni (persze feketét, és nagyon visszafogottat).

2011. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nő,közvetlen a királynő mögött ült,olyan szerkezet volt fején,csapkodtam a térdem a röhögéstől!!!
2011. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%

Jogos a kérdésed.

Sokfelé a nagyvilágban, divat a kalap.

Ha megnézel régebbi filmeket, vagy hiradó bejátszásokat,

fogod látni, hogy Magyarországon is divat volt régebben a kalap viselése.


Akkor még voltak hölgyek !!


Azóta, csak visszafelé fejlődött ez az ország...

...ebben is!


Ma már csak nők vannak...

2011. ápr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy nő,közvetlen a királynő mögött ült,olyan szerkezet volt fején,csapkodtam a térdem a röhögéstől!!!"


A királynő egyik unokájára gondolsz:) Ilyen pók, vagy polipszerű izé volt, annyira viccesen nézett ki, én is rögtön kiszúrtam:D

2011. ápr. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%

Itt a remek lehetőség behozni a divatba. Na ruha is legyen normális persze akkor, alkalmakra jó.

Minden ország más. Van ahol népviseletben járnak, vagy hasonlóban sokan, van ahol a hamira koncentrálnak, angolok kalaposak stb.

Ha neked tetszik csináld, nincs ezzel semmi gond. Ebből a szempontból nem mindegy kinek mi a véleménye ? A te érzésed a lényeg, amit ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak, mert korlátoltak !

És most ezzel az esküvővel, hátha nyiltabbak lettek a magyarok is és meg lehet próbálkozni ezzel. Lehet azt mondják na, ez is leutánozta az angolokat, na de és ?

2011. ápr. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem különcködő baráti köröm van, mindenféle kalappal, tökfödővel. És igen, nagyon nagy szemeket meresztenek az utcán az emberek.. De semmi több. Esetleg néhányan mosolyognak..:) Aki akar, annak itthon is van lehetősége viselni őket, csak éppen nem jut túl sok embernek eszébe.. Hanem ezeknek a kalapoknak a többsége szerintem borzalom, pl. ami Victorián van.. a tolldíszek tetszenek:)
2011. ápr. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Anyátokat pontozzátok le, hülye barmok.
2011. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!