Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Írásbeli érettségi vizsgánál...

Írásbeli érettségi vizsgánál kötelező az öltöny?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már gimnazista, és javítani szeretnék az egyik tárgyam százalékán, ezért megyek most újra érettségizni. A kérdésem az, hogy ha egy elegáns inget felveszek egy zakóval, egy viszonylag elegánsabb farmerral, és egy szép cipővel(nem sportcipőre gondolok természetesen), akkor ez így rendben van? Szóbelire majd felveszek öltönyt, de írásbelin, főleg ha melegebb idő lesz, sokkal kényelmesebb lenne így. Mit gondoltok?
2011. máj. 3. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kötelező, teljesen jó az, amit leírtál.
2011. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Farmer helyett valami más,és oké.
2011. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: Köszi!


Második: Farmer helyett mi? Nem egy koptatott, szaggatott farmerra gondoltam, írtam is, hogy az is viszonylag elegánsabb darab. Ha vászonnadrágra célzol... Már bocsi, de akkor inkább írd azt, hogy vegyem fel az öltönyöm, ugyanott tartok..:/

2011. máj. 3. 10:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Apumnak pl. van egy nagyon sötét (messziről feketének tűnő) farmernadrágja. Ha nincs olyan nagy alkalom, de illik rendesen felöltözni ezt szokta felvenni. Nem hétköznapi nadrág, de farmer és kényelmes neki. Ez kb. olyan nadrág, hogyha akarja lehet lezser, laza, ha akarja, lehet elegáns, mégis kényelmes viselet.

Ha a te farmered is ilyen, szerintem jó lesz az.

16/L

2011. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, jó lesz. Én most érettségizek, és voltak többen is sima sötét nadrágban. Miből mész? Sok sikert előre is.
2011. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem kötelező öltöny, de sok mindenkinek kizárólag ez testesíti meg az ünneplő szerelését

a lényeg, hogy az összhatás ne utcai viseletre hasonlítson, inkább elegánsabb legyen


fekete koptatás nélküli farmer szerintem okés


nálunk 2 éve a fiúk (31 fiú) egységes rózsaszín nyakkendőben jöttek, pedig csak 7 lány volt az osztályban, és miattunk felvették


én még azt is megkockáztatnám, hogy nem csak fekete-fehér színre korlátoznám az ünnepi ruházatot


egy világoskék ing is bevállalható manapság, főleg ha kék szeme van valakinek.


Csak ennyit akartam: Legyél egyedien elegáns. Sok sikert :)

2011. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!