Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem furcsa ez a változás a...

Nem furcsa ez a változás a stílusomban?

Figyelt kérdés

3-4 évig a gót, sötét stílus jött be, csak fekete ruhákat hordtam, a zene is szomorú dalszövegű, depresszív volt. Aztán úgy kb. 1 évvel ezelőttig elkezdtem színesebb ruhákat is hordani, úgymond \'alterosakat\'. Mostanában viszont (mini)szoknyában, nőiesebb felsőben, kisminkelve szeretek járni és az előtte oly nagyon utált diszkóba is többször elmentem és nagyon jól éreztem magam. Rájöttem, hogy nagyon szeretek táncolni és szépen kinézni.


És kicsit furcsa, hogy miből mi \'lettem\'. Mindemellett néhány volt barátnőm(?) nagyon furcsán néz rám...pedig én így érezném jól magam. Ne is foglalkozzak velük? Nyugodtan legyek \'cicababásabb\'?


18/L


2009. márc. 9. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is fűzős-bársonyszoknyás goth lány voltam régen, és én is a "cicababás" stílusnál kötöttem ki. Ez persze nem jelenti azt, hogy üresfejű plázamacska lett belőlem. Továbbra is szeretem a goth zenét, csak mostmár meghallgatok mást is. Továbbra is szeretem a művészetet. Továbbra is írok verseket, csak már nem mind a halálról szól. És nem utolsó sorban a régi, darkos "barátaim" valahogy nem kedvelnek már annyira. Mások viszont igen.

Summa summarum: olyan legyél, ahogy jól érzed magad. Ja, és a stílusokat ki mondta, hogy nem szabad keverni? :)

2009. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó, mondjuk például a dark/goth és a black metal stílus éppen "keverhető", de azért a goth + diszkó esetében furább végeredmény kerekedik ki belőle, ilyen embert én még nem láttam, mert ez a 2 zene 2 annyira különböző hangulat és életstílus, hogy nem fér össze, vagy ha igen, az illető az egyiket nem gondolja komolyan.

Ugyanúgy, ahogy vannak összeillő és össze nem illő színek.

Persze nem mindegy ebből a szempontból, hogy goth alatt a klasszikus goth zenéket érted, vagy a goth metalt, avgy a goth metalnak tartott, de egyáltalán ne mgoth metal zenéket, pl. Nightwish :). Mert az még elképzelhető, hogy a női énekes goth(nak tartott) metal megtetszik egy diszkósnak is, ilyen embereket ismerek is. Na de a "true" dark zenékkel azért más a helyzet.

egyik korábbi goth válaszadó

2009. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!