Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi van velem? Tinédzserkori...

Mi van velem? Tinédzserkori változás?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem! Anyám elment Usába 3 hónapra...Addig k*rva jó életem volt, mert úgy öltöztem ahogy nekem nagyon tetszett,(megengedte mielőtt elment akkor is az ilyen stílust :)) és a hajam is jó volt, meg tök boldog voltam...:) (amugy Scene vagyok/voltam) anyám nemrég hazajött...Azóta nem jó a hajam, az öltözködésem sem olyan jó, és nem is vagyok olyan boldog.Legtöbbször szomorú, vagy fáradt vagyok.Eddig energiabomba voltam.A tanulásom is leromlott...Most hogy hazajött :(

Mit csináljak szerintetek, hogy Újra a "Régi" legyek?:(

Kérlek normális válaszokat írjatok, ne ilyeneket, hogy:"-Húzd le magad a wc-n..." -.-" Köszi :) 13/L


2011. máj. 24. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy vonatot és ugorj elé!


Egyéébként nálam is volt hasonló. Szerintem a tudat hogy (egyedül?) vagy otthon,meg nincs szülő a körnéken sok magabiztosságot ad, és attól lettél jókedvü.

2011. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos azért mert rosszul érzed magad amiatt hogy otthon van anyukád
2011. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.KöszixĐ A vonat kb. 500 m-re van tőlünk :))

2.Köszi:) Igaz :DD

Ezek mind szépek és jók, de hogy "változzak vissza"?

2011. máj. 24. 18:48
 4/11 anonim ***** válasza:
küld vissza anyukád
2011. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
amugy meg ezt nem ebbe a kategoriába kellet volna:D inkább családi álapot ..
2011. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt terveztem, hogy visszaküldöm, deee nem jött össze ;)

Uhh, nem vettem észre :)

2011. máj. 24. 18:57
 7/11 anonim válasza:
Hajjaj! Sajnos elég baj az, hogyha jól érzed magad mikor elmegy az anyukád. Mondjuk ha nekem elmenne az apám, annak örülnék, de hogy az anyukám, annak nem! Mert szerintem minden lánynak az anyukája add menedéket. Tini vagy, most fogsz bele lépni az életbe. Lehet, hogy most szégyelled az anyukád stb. De később bőgni fogsz majd olyan 26 évesen, hogy anyukádat nem látod 3 napig. Nem értelek! :-) Tudom milyen stílust képviselsz ismerős. Azt viszont nem tudom mi a különbség az emo és a scene között, de utána néztem a netten és az öltözködés majdnem ugyan az. Mikor én tini voltam (most 20 vagyok) nem volt nagyon ismerős ez a stílus, de sok mindenkiben ott lakozott, mint például bennem! Én is így öltözködtem, a hajamat folyton vasaltam jól el is töredezett. Sőt! Én még eret is vágtam! El kezdtem befelé fordulni, tök depressziós lettem, gyűlöltem mindenkit. De be vallom jó volt, mert ki ismerhettem önmagam, ráadásul még tini voltam. :-) Majd betöltöttem a 15. szülinapomat akkor elkezdtem átlagos ruhákba járni olyanba ami épp tiszta volt felkaptam és kész. De olyan 17 évesen alakult ki a stílusom. És mondhatni csinos egyedi stílusú 20-as lettem. :-) És szerintem ne búslakodj attól, hogy anyukád otthon van. A stílusod pedig hagyd, hagyd fejlődjön magától hiszen láthatod én is milyen stílusú voltam. Kezdj el például sportolni, táncolni. Szerintem vidámabb leszel, vagy új hobbit keresni. Remélem megtalálod a boldogságod! Sok sikert kislány! ;-)
2011. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tényleg?:) Köszönöm a tanácsot.:)Nekem is eléggé eltöredezett már a hajam, és nagyon Szálkás is :(

Köszi :DD

2011. máj. 24. 19:09
 9/11 anonim válasza:
Máskor is! ;-)(L)
2011. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:DD Köszii<3
2011. máj. 24. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!