Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabokat érdemes...

Milyen ruhadarabokat érdemes vásárolnom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2 éve itthon vagyok a kislányommal, a játszótéri melegítőn és a vásárláshoz hordott farmer-póló összeállításon kívül nemigen vannak ruháim. Ráadásul most fogytam 10 kg-ot, régi ruhákat sem tudok felvenni. Mostanában nem nagyon követtem a divatot, de lassan vissza kell mennem dolgozni. Melyek az ok a ruhadarabok, amiket kombinálhatok egymással, miket hordhatok? Látom én is a boltok kirakatait, de nem tudom mi az, ami a koromnak megfelelő (kiröhögtetni nem akarom magam). 32 éves vagyok, 160 cm, 58 kg.
2011. máj. 12. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Virágminta.. Virágmintás ing- blúz- póló és ceruzaszoknya nyáron egy szép maxiruha kényelmes telitalpú cípő fodros ingek és mivel nem vagy annyira magas ( de szerencsére kövér se és grat a -10-hez!)valamint ezek az élére vasalt színes szövetgatyák ha pedig lezserségre vágysz ing+skinny gatya+magassarkú és ne feledd idén szinte minden divat!

Remélem segítettem , de sajnos nem tudom milyen munkakörben tevékenykedsz ! Goes shopping!!! :)

2011. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Irodában dolgozom egyébként, bármit fel lehet venni (persze a jó ízlés határain belül). Hamarosan beszerzőkörútra indulok!
2011. máj. 12. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!