Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fűzős lányok! Ti milyen...

Fűzős lányok! Ti milyen ruhákat hordtok, hogy eltakarjátok e korzettet?

Figyelt kérdés

Nekem még nincsen de valsz. lesz nemsoká.Kiváncsi vok ,hogy ti mit hordtok amiben jól érzitek magatokat,csinosak vagytok? :)

ÉS mit csináltok nyáron??? Télen még csak ok de nyáron :S:S:S:S:S:S:S

Köszi a válaszokat :)

és léccy kort is irjatok ha lehet :)

szép napot nektek !


2009. márc. 13. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%

Ne haragudj, de én még a kérdésedet sem értem.


"eltakarjátok e korzettet" Ez mi? :)

2009. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Mármint a fűzőt akarod eltakarni ha jól értem?

Nekem azok a gyönyörű fűzők jutottak eszembe, amiket senki nem szokott takargatni, inkább mutogatják, vagy neked valami takargatnivaló fűződ van? Vegyél szebbet és nincs gond:)

2009. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

(Elképesztően hasznos válaszokat kaptál, nem? Ez az oldal egy éve alatt teljesen leamortizálódott.)


A kérdésre: bár nem vagyok célközönség, de szerintem fűzőhöz a leginkább elegáns ruha illik: szoknya blúzzal (nem tanítónénis, hanem valami dögös), illetve kosztüm. Pólóval vagy testhez simuló felsővel én nem hordanám, mert nem szép, ha átlátszik a ruhán. Ha viszont csak kivillan, az épp ellenkezőleg, nagyon jól tud kinézni. Nagyon sokféle van:olyan, ami takarja a mellet, olyan, ami alatta végződik és csak megemeli, illetve van teljesen körkötött, sima felületű álfűző is, ami szépen formálja az alakot. Nyáron gondolom ugyanúgy meleg, mint bármilyen más alsónemű, de legalább nem csorog az izzadság az ember hátán.


Jó válogatást!

2009. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Bocsi de nem erre értettem !!!

A többség ugyan nem is hallott róla de vannak emberek akikbnek gerincferdülésük van és bizonyos dolgokat kell hordaniuk amivel javithatják tartásukat.Ez olyan fajta műanyag amit egész nap horsanod kell mint egy páncélt :S.

Azért kérdezem mert kiváncsi vagyok mennyire lehet ezt eltakarni.

2009. márc. 13. 20:33
 5/17 anonim ***** válasza:
43%

Drága 20:24!


Amint látom Te aztán értelmes választ adtál, Te is a kérdésre válaszoltál. Te sem voltál "okosabb" csak a szádat jártatod feleslegesen!

2009. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Atyaég, itt aztán értelmes és hatalmas tudású emberek válaszoltak...

Nekem is van fűzőm, de alig egy hétig hortam. Roppantul utálom. De nem akarlak megijeszteni.

Mindenképp alá is kell egy vékony póló, és fölé is valami lazább, bővebb felső. Hidegebb időben több réteg, nyáron érdekesebb lesz a dolog... Ugye legalább két réteg ruha + a fűző is melegít elég rendesen. Csak kitartás! És inkább hordd egy évig, és legyen kissé kellemetlenebb, mint évekig, vagy esetleg műtét legyen belőle.

Bár nyáron lehet jobban járnál, ha felvállalnád... Akkor nem kell olyan sok réteg ruha, nem főlsz meg benne. Biztosan megnéznek, de egyedi is leszel... :)

Amúgy tök vicces, ha a buszont valaki véletlen hozzá ér a hátadhoz, és látszik hogy megdöbbent, mitől vagy te ilyen kemény. :D Tapasztalat. :D

2009. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én mindössze féléve hordok korzettet, most fogom majd betölteni a 15-öt. Mindenképp hord amig van remély a gyógyulásra, mert a másik út csak a műtét, És az rosszab. Hord a páncélt, és gyere velünk " bulizni" imádni fogod, és rályössz az élet értelmére. huu ez most nyálasan hangzott :D
2009. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
sajnos en is elsore rajottem mirol beszelsz. nyaron iszonyu volt a melegben. szerintem a lenge bo felsok szepek is es eleg jol eltakarjak. pl. vallpant nelkuli, amit a vallrol ugy le kell tolni egy szinte atlatszoan vekony osszevissza szines anyagbol. szoval ilyesmiket :)
2009. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Hát nemtudom, nekem is van fűzőm és szerintem egyáltalán nem vicces mikor valaki hozzádér és csak néz... namindegy

Énis nem olyan rég kaptam meg a fűzőmet és már most elegem van.De nem akarlak megijeszteni.Annyira nem vészes, nekem az a legrosszabb, hogy félek hogy hozzámér valaki. Nameg az öltözködés. Nyáron elég gáz lesz. Az 100 hogy én nem fogok kimenni az utcára...

2010. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Utolsó: nem így kell hozzáállni.

Először én sem akartam kimenni az utcára, nagyon féltem az emberek reakciójától, de aztán találtam olyan pólókat, amik eltakarják. Már 2.-ik éve hordom a fűzőt, és a gerincem sokat javult (27 fokról kevesebb mint 10re).

Keress nagyobb méretet, mint ami a méreted, bő pólókat. Először csak nagyon gáz pólókat találtam, de most már vannak nagyon jók is. Nem tudom a te fűződ milyen, de én az alját be tudom tűrni a nadrágomba, és így senki nem veszi észre.

2010. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!