Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha, öltözködési...

Milyen ruha, öltözködési stílus ami vonzó egy lány számára?

Figyelt kérdés
16-20 év-re kell gondolni. :)
2011. máj. 23. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más, függ a lány stílusától is. :) Pl. egy deszkás kamaszlány valószínű, hogy a deszkás srácokra fog bukni, mint ahogy egy plázacica is inkább a plázakandúrokra fog hajtani. Az alter BTK-s csaj is az alter BTK-s intellektuel arcokat cserkészi majd, a gót rocker is a gót rockert. :)

Én szeretem a sima farmeros-inges megoldásokat, de nem a répanadrágokra gondolok, hanem a sima egyenes szárú farmerokra. Ahhoz egy kockás rövidujjú ing, vagy egy teniszpóló, és kész is. Kapucnispulcsi, stb. De szeretem a kárómintás pulóvereket, mellényeket is.

20N

2011. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem a deszkás csajokra gondoltam. :P


Nekem kell egy saját stílus. Nem akarok ilyen farmer+ing jófiús külsőt, valami mást szeretnék.

Kicsit vagányabbat menőbbet.

2011. máj. 23. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kell valami vagányabb stílus, tehát valami mást akarsz, akkor miért mások véleménye érdekel? Olyan stílust építs ki, amiben Te érzed jól magad, ne attól függjön, hogy mennyire akadnak majd rá a csajok. Szerintem manapság a flitteres rózsaszín pólós ratyis srácok számítanak menőnek, de én meg speciel irtózom tőlük. A vagány szóról meg egy klassz bőrdzseki ugrik be, meg a motoros bátyám.
2011. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az alter BTK-sat kikérném magamnak :) Van pár arc, de régóta nem ez a mérvadó.

Egyébként igaza van az elsőnek, teljesen a lány stílusától függ. Ami szerintem sok nőnek bejön, az a sima, kicsit elegánsabb öltözködés, pl. ing-farmer, na meg az öltöny is ugye.

2011. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ötletek várok! :D


Rózsaszín gyerek nem akarok lenni, az fejetős. :P

2011. máj. 23. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
az ing az nagyon cukíííííííííííííííííííííííííííííí*-* egy laza farmerral, menő cipővel...és hogy ne csak ing legyen: csíkos vagy menő mintás póló és ha jó a felsőtested,szélesek a vállaid: izompóló
2011. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

jó ötlet az ing... ing mindennel !! pólóra ing ,vagy épp pulcsi alá.Elég meggyőző a pólóra a kardigán minden mennyiségben, mivel egy fehér pólót is feldob.

THE BESTs : [link]

2014. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!