Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Csendesebb lány jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csendesebb lány jön be nektek vagy az igazi plázacica stílus?

Figyelt kérdés

Úgy értem olyan lányt bírtok jobban aki csendes, rendes csaj,jól tanul,barátkozós vagy inkább a csinibabákra buktok, akik (tisztelet a kivételnek)napjainkban nem értenek máshoz csak a pénzköltéshez , pasizáshoz, bevállalósabbak?


Egyik típus sem baj ha nektek az tetszik, de írjatok komot h miért jön be, és kort légyszi:)


köszi:)


2011. júl. 16. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

aki csendes, rendes csaj,jól tanul,barátkozós :) de azért nem vagyok álszent, legyen csinos is.


18/F

2011. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól. hogy nem plázacica, lehet csini. Én szeretem, ha egy csaj csinos, de nem kihívó. Legyen értelmes, de egyben lökött és humoros is. El lehessen vele beszélni a világ dolgairól is.
2011. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
csak a plázacicák, mert egy lánnyal nem akarok intellektuális beszélgetést folytatni, haverkodni, arra nekem ott az egyetem és a haverok. A lánytól csak azt várom el, hogy dekoratív, dögös legyen, mindig képes legyen beindítani, szeresse a szexet, erotikus legyen, és mindig hajlandó legyen szexelni vele. Tudom, kicsit nyersen hagzik, de őszinte akartam lenni, és ez az igazság...
2011. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
Am 24/f voltam
2011. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
semmi gond, értékelem h őszinte voltál...
2011. júl. 16. 17:49
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen az első... kellenek a francnak a plázarib*ncok. Persze a külső is szempont, de nálam simán háttérbe tud szorulni a belső értékek mellett.


22/f

2011. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%

szerinted csak ez a 2 típus létezik???


megsúgom: nem!


van aki csinos , jól néz ki, és nem cicababa, és nem az a jótanuló otthonülős kis szende lány.

2011. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
17.48, előre sajnálom azt a csajt, aki évekre elkötelezi magát melletted. Mondjuk egy csomó plázapïcsa kifejezetten élvezi, ha tárgyként tekintenek rá...
2011. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

Annyira kamunak érzem ezeket a hozzászólásokat. A világ legrosszabb külsőjével rendelkező nőjével eltudnál valamit képzelni ha tudod hogy a legjobb belső tulajdonságokkal rendelkezik? És ugyanezt fordítva?


Ha tényleg az első verziót választanád akkor le a kalappal :)

2011. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

18:28 ez így igaz!! :)


belső belső belső....mindenki csak a belsőre megy..


DE! DE! DE! Mi lenne ha véégre a nagy közönség felfogná a következőket:

- ha meglátsz egy lányt, akkor te gondolatolvasó vagy?? belelátsz a fejébe? Szuper képességgel rendelkeztek vagy mi a franc? NEM! NEM! NEM!

Nem láttok bele a fejébe!

Éppen ezért megtetszik a külső és valamennyire kell hogy tetsszen ha szóba állsz vele.

ÉSSSS utána ha leülsz vele beszélgetni akkor tudod meg h milyen a belső!!!

2011. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!