Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez még belefér, vagy már...

Ez még belefér, vagy már undorítónak számít? Van tipp erre az alakra?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy betegség miatt nagyon meghíztam. hormonális a dolog és mellett cukros is vagyok. A legtöbb a hasamra és a mellemre jött fel. Sportolok rendszeresen. Sajnos diéta az már adott a cukrom miatt és más probléma miatt, azt megszegni nem tudom és nem is akarom.


Viszont nagyon sokat sportolok, edzek, hogy fogyjak, de nem megy le a hasam. (futok, bicklizek, edzőterembe járok, otthon is tornázok még)


Majd szeretnék zsírleszívásra menni, ha egészségileg is alkalmas vagyok rá.


próbálok úgy öltözködni, hogy ne feszüljön a hasamon semmi, ne legyen hurkás, stb. (Amúgy nem olyan vészes, csak azért van hasam), de pl a lábaim nem is túl vastagok (átlagos).


Viszont minden farmerem övvel jó rám, és így felnyomja nagyon. Van pár olyan felsőm ami kicsit passzosabb, de nem annyira vészes, de én kellemetlenül érzem magam, de most itt az ősz, és nem akarok zsákruhákban járni azért. próbálok ingeket inkább, amik kicsit lazábbak.


Ti mit javasoltok ilyen alakra, illetve ha egy picit passzosabb az már nagyon gáz?


2011. aug. 31. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mutass képet :)
2011. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is van pocim, de én hordok passzos felsőket. nem olyat, ami teljesen rám simul, hanem ami egy icipicit lazább, de mégis passzos :P ez jobban is áll, mint a "zsákruhák". :)
2011. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!