Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan hogy valakinek...

Létezik olyan hogy valakinek egy előnyös terület sincs a testén (nem az elhizottakról . Normál testalkatnál?

Figyelt kérdés

pl:széles váll

széles csipő

vastag derék

tul nagy keblek

vastag comb és vádli

löttyedt karok

hájas csipő ez egy helyen.

mert én ugy érzem egy előnyös terület sincs a testemen :(


2011. máj. 27. 17:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nektek mi a véleményetek erről?
2011. máj. 27. 17:43
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia hát, ha ez megynugtat, akkor nekem is ez van. Túl vékony bokához túl vastag comb, túl nagy mell, szélesebb csípő, hófehér bőr, hosszú fej..stb stb stb.. Mindig csak reménykedem, hogy ezt csak én mesélem be magamnak..
2011. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ez nem azt jelenti hogy nem vagyunk szépek..:p

csak nem mondja senki h "jaj de irigylem azt a darázs derekadat"

vagy ilyesmmi

2011. máj. 27. 17:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is gyakran így érzem... Egyébként a túl nagy kebel nem hiszem, hogy hátrány lenne... (Sosem értettem, hogy ez miért hátrány esztétikai szempontból. Gondolom ebből kitaláltátok, hogy én meg a kicsiségével nem vagyok megelégedve.)
2011. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lányok! Nyugodjatok meg! Mi a hibáitokat is tudjuk szeretni. Én még nem találkoztam olyan nővel, aki elégedett lett volna önmagával, pedig nekem úgy tetszett, ahogy van.


23/F

2011. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem baj a nagy kebel...SŐŐT=(

De mikor már az 100 dik fiu is megjegyzi "kis böfyös" akkor már ki vagyok meg mikor velem beszélnek nem éppen a szemembe néznek..volt olyan mikor még az egyik tanár is feltünően bámulta olyankor zavaró

2011. máj. 27. 17:52
 7/13 anonim ***** válasza:
ez elég ellentmondásos... azt írod hogy nincs előnyös rajtad, de nem azt mondod hogy nem vagy szép, csak nem irigyelnek. te most jól érzed magad a bőrödben: vagy mit szeretnél, hogy irigyeljenek?
2011. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valamelyik testrészed ne tetszene valakinek. Ha más nem, a nagy cicik.
2011. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
BOCS elirtam:bögyös"
2011. máj. 27. 17:53
 10/13 A kérdező kommentje:

minden nő szeretné ha irigyelnék egy piciit:D

Csak kiváncsi vagyok a többi lány véleményére,hogy csak én vagyok igy?!

2011. máj. 27. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!