Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Volt ma rajtad harisnya...

Harisnyababee kérdése:

Volt ma rajtad harisnya térdfix, vagy valamilyen nylon? Ha igen túlélte a napot, vagy felszaladt?

Figyelt kérdés
Ma gyalog kellett mennem a városban, és 3-4 csajszit is láttam szakadt, vagy felszaladt hariban. Ez inspirálta a kérdést..:)
2011. jún. 1. 19:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah, am rajtam ma térdfix volt, és túlélte. Holnap valszeg harit veszek(8Den), na arra azért majd kíváncsi leszek, azért biztos ami biztos teszek el tartalék harit..:)
2011. jún. 1. 19:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Kisanyám le vagy maradva! Az nem a naptól volt, ez az új trend! Felveszed, megtéped, mintha macskával aludtál volna, úgy a menő!
2011. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most kajakra??? Testszínű harinál??? Feketénél még OK, meg ha meg van tépázva rendesen, olyat már láttam, na de testszínű harinál, vékony szaladás, vagy éppen csak egy lyuk a térdhajlatban...Háááát, valahogy én ezt nem mondanám trendnek, de ha mégis az, akkor én kérek elnézést, meg az én jó k#rva anyámat:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2011. jún. 1. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy testszínű?

Akkor az a Rézf@szú Bagoly volt! Hallottam, hogy portyázot a városban!

2011. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ma nem, de majd este felveszek egyet. ;) De remélem, nem szakad ki, mert igen a szívemhez nőtt mind.
2011. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

"Felveszed, megtéped, mintha macskával aludtál volna, úgy a menő!"


Francokat új trend.

Figyeld meg azokat a lányokat, akiknek felszaladt a harisnyájuk. Ha a többi ruhájuk pl felső, vagy a hajviseletük igényes, jól megválasztott akkor csak véletlenről van szó, hogy elszakadt.

Ha viszont amúgy is az extrémebb ruhákat kedvelők nél van így, az meglátszik rajtuk. De az tény, hogy manapság igényesebbek a lányok. Direkt nem húznának fel szétszakadt harisnyát.(Persze lehetnek kivételek).

Ma nem volt rajtam mert ma itthon voltam. Térdfixet meg alapból nem hordok.

2011. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy itt kérdezem meg, de szerintetek egy szépen szétszaggatott fekete harisnya, olyan stílusú ruhákkal jól néz ki? Vagy mindenféleképpen igénytelennek hat?
2011. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha megmondod, hogy hogy lehet szépen szétszaggatott egy harisnya, akkor talán tudok válaszolni, de így ilyen formában szerintem elég igénytelen. De mondom, ha megmondod, akkor változhat a véleményem, hisz nyitott vagyok minden harisnyás újításra. De most nem tudom elképzelni milyen egy szépen szétszaggatott hari, vagy hogy lehet egy harit szépen szétszaggatni..:)
2011. jún. 1. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Cica, olyan múltszázadiak vagytok! Lehet kapni harisnya-sprayt! :DD


[link]

2011. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!