Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, hogyha...

Szerintetek gáz, hogyha valakinek, kilátszik a melltartója? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti mit gondoltok arról, ha egy lánynal egy vékonypántos topp-ból kilátszik elöl egy kicsit a melltartója?

Nem az a plázacica féle típusú öltözködésnél, hanem csak egy hétköznapi lánynál...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 3. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, miért lenne az?
2011. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Gáz. Az olcsó k*rvák pakolják ki a fehérneműjüket, normális lány nem.
2011. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hátha maga a melltartó az már igen. ha csak a pánt, és az megy a ruhádhoz (tehát nem pl fehér pólóból egy kék melltartópánt) az nem gáz.
2011. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Pl. fehér pólóhoz fehér pánt - ez nem gáz. És azt sem tartom mindenképp rossznak, ha kilátszik a melltartó csipkéje egy mélyebben dekoltáltabb felsőnél, az is lehet ízléses, csak nem úgy, ahogy a nők 90 %-a teszi.
2011. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem gáz. Én minden felsömet így hordom, hozzáillö színü melltartóval. Akinek nem tetszik, ne nézze.

23/N

2011. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy értettem, hogy nem a pánt, hanem a melltartó felső része látszik, vagyis ott a csipke rész, néha láthatóvá válik az ilyen lengébb, bőszabású toppoknál.

2011. jún. 3. 12:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem spec saját magamon is zavar. Ha kilóg maga a melltartó, akkor vagy a felső mérete nem jó, vagy a szabása. Esetleg próbáld meg megtűzni valahogy...
2011. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ha maga a melltartó látszik ki, az igénytelen, de ha csak a pántja, az nem.
2011. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pánt az nem gáz, viszont, ha a hátsó, kapcsos rész kilóg, az engem hülyévé tesz főleg magamon...másoknak meg lesz*rom. :D
2011. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!