Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyakedvelő csajok! Van...

Harisnyababee kérdése:

Harisnyakedvelő csajok! Van valmi jó kis harisnyás sztoritok (kínos, vicces, pajzán;), extrém, vagy akármilyen, ami érdekes lehet), amit megosztanátok velem?

Figyelt kérdés

A válaszokat referenciának szánom, hogy a kedvesemnek, és a haveroknak megmutassam, h rajtam kívül más is van, aki imádja a harikat, combfixeket, térdfixeket. (Ha tényleg van...:)) Mert a barátok közül megint rákezdtek erre, hogy durva a harisnyamániám, gyakran viszem tulzásba.(Szerintem nem, de kinek mi...:))A párom nem mond ugyan ilyeneket, a drágának a világ összes harisnyája sem lenne elég, viszont ő meg azt mondja elfogult vagyok, és rajtam kívül nem nagyon van csaj, akinek lennének(a fent felsorolt dolgok közül)harisnyás sztorijai.

Ok, tisztában vok vele, hogy a legtöbb csajszi felveszi, leveszi, eselleg ha olyan kidobja, szóval nem tulajdonít túl nagy jelentőséget neki, de szerintem a hétköznapi használat során is lehetnek jó kis sztorik...:D

(Most sajna sietnem kell, de majd később én is írok majd ide dolgokat, mivel én minden nap használok harit, combfixet, vagy térdfixet, oldalakat tudnék írni...)


2011. jún. 11. 16:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer történt velem egy nagyon kínos dolog (legalábbis nekem nagyon kínos volt, vagy inkább nagyon kényelmetlen). Egy elég régi harisnyát húztam fel, aminek már kilazult a gumija, ezért mindig lecsúszott. Felhúztam hozzá egy derékig érő, szűk szoknyát, és fél óra múlva már teljesen lecsúszott, de sehol nem tudtam megigazítani, az őrület szélén álltam, annyira kellemetlen volt. De térdig ért a szoknya, úgyhogy mások nem látták - de ez engem nem vígasztalt.

Sok, ennél sokkal érdekesebb történetem van a harisnyákról, de azok nem ebbe a témába valók^^

Nagy rajongója vagyok a harisnyákhoz, mnivel kizárólag szoknyát hordok.

2011. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
mesélhetnél olyan storykat, hogy mezítláb sétálsz harisnyában, engem szimplán csak érdekel...mikor/hol/mennyit/szétszakad-e a harisnyád/mi volt a legextrémebb élményed/legcikisebb élmény stb. stb.
2011. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

En kicsit offos valaszt adok, mert szivbol gyulolom magamon(!) a harisnyafeleket.... akarhanyszor felvettem egyet, annak szakadas, felszaladas vagy borgyogyaszat lett a vege :S :DDD Mint kiderult allergias vagyok a nylonra :D Meg nem tudtam sosem hordani oket, ugyanigy a tobbi noies ruhadarbbal :DD

Egyszer elkezdett viszketni a labam benne iszonyatosan, le vettem es voros volt alatta a borom, tele apro cslankiutesekkel :D Nem vicces viszont sztori. :D Meg mindig elszakitottam oket magamon, mert folyton felakadtam valamiben :DDD De ez mar regen volt, olyan 3-4 eve, azota nem viselem a harisnyafeleket :D igaz, van 1 pamut, jo vastag harim, azt szeretem, telen sem faztam benne, voros szine van, egy tunikamhoz vettem, es volt rajtam mar sokszor, es nagyon szeretem :DD

2011. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Végre értelmes hozzászólások. Így írok akkor én is.


Hát, utcán nem mászkálok mostanában mezitláb. Ami azt illeti, fősuliban volt ilyen utoljára, az is csak a cipő miatt. Viszont anno gimiben sokszor mentünk úgy haza egy két barátnőmmel. A legjobb gimis barátnőm is nagyon harisnyás volt, nagy volt köztünk az összhang. Egy utcában lakunk, szal mindig együtt jöttünk-mentünk. Akkoriban is minden nap volt rajtam harisnya/térdfix/combfix, és ugye suliban elég sokszor történt valami baleset vele. Ha valahol felszaladt, akkor ált mezitláb mentem haza. Jó harisnyát sosem volt szívem direkt gallyra vágni, előbb utóbb magátol megadta magát.:) Kérdésedre válaszként, pár 10méter után rendesen szétszakadt a talpa, ez nem is kérdés. Ha meg nem olyan volt az idő, h mezitlábaskodni lehetett, akkor sokszor csináltam, h miután hazaértem leszaggattam magamról a felszaladt harisnyát, vagy ami éppen rajtam volt. Erre is a szomszéd csajszi flesseltetett rá, mondván ő így vezeti le a stresszt. Egyszer én is kipróbáltam, és állat volt díbolni egy picit. Ezt egészen addig csináltam is, amíg össze nem jöttünk párommal, aki szintén betegesen harisnyamániás. Azóta, csak ő díbolhatja a harisnyáimat.:)(Mellesleg nekem is jobban bejön, ha ő csinálja.) Mostanában utcán nem mezitlábaskodok, de otthon mindig, egyszer kétszer a nyaralóban is mászkálok úgy homokban, vagy a parton, de ez ritka. Otthon viszont mindig. Hazaérek, leveszem a cipőm, és úgy vagyok.(nem tudom ez mennyire számít bele) És sok harisnyám meg is járja ezzel,nem bírja a strapát (küszöbbe, padlóba akad, belerúgok valamibe, ilyesmi. Viszont ha épp úgy vagyok, hogy megyek még valahova, vagy csak féltem a harit, akkor veszek papucsot.De hétköznapokon térdfixeknél, vagy egyszerű harisnyánál nem. Rem kielégítettem a mezitlábaas flessedet. Ha valami még érdekel, írj nyugodtan.

2011. jún. 17. 21:43
 25/29 anonim ***** válasza:

Köszönöm a választ:)

Igazából engem leginkább azok a jellegű storyk érdekelnek amikor utcán, esetleg tömegközlekedési eszközön vagy suliban vagy hasonló nyílvános helyeken harisnyában, cipő nélkül járkálsz és ezzel kapcs minden: emberek reakciója, érzés, mennyire lesz koszos a harisnyád talpa stb. stb.

2011. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hát, az emberek reakciójárol nem tok mit mondani, mert nem igazán érdekelt, ezért nem figyeltük. Ami pedig a harisnya talpát illeti valószínűleg koszos lehetett,mert a talpam az elég retkes volt mindig:),de mivel addigra a harisnya talpából(sokszor a lábfejéből se) nem maradt semmi harisnyára emlékeztető...:D
2011. jún. 18. 12:25
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Hii. Egyik este harisnyával volt rajtam tornacipő. XDD. Sétálgattunk haverokkal 2-3 órát az utcán,és kiszakadt a harisnya talpa. Na,ez miért van?? Gagyi volt a harisnya, vagy nevegyem fel tornacipővel? xD Miindegy, viccesvolt, gondoltam leírom ide.. :D.
2011. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Hát az attól függ milyen harisnya volt?!Vékony, vagy vastagabb.. Ha vastagabb, akkor több mint valószínű, h gagyi volt, ha vékonyabb, akkor nem biztos, mer azok egyébként is elég kényesek..:S Am nem hinném, h a tornacipő miatt lett volna, bár ez is függ attól, h minőségibb a cipő, vagy nem..
2011. jún. 22. 16:19
 29/29 anonim ***** válasza:

Az iwiw megszűnt,a facebook-on is meg van az nylonos oldal?

Van blogod?

2016. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!