Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyakedvelő csajok! Van...

Harisnyababee kérdése:

Harisnyakedvelő csajok! Van valmi jó kis harisnyás sztoritok (kínos, vicces, pajzán;), extrém, vagy akármilyen, ami érdekes lehet), amit megosztanátok velem?

Figyelt kérdés

A válaszokat referenciának szánom, hogy a kedvesemnek, és a haveroknak megmutassam, h rajtam kívül más is van, aki imádja a harikat, combfixeket, térdfixeket. (Ha tényleg van...:)) Mert a barátok közül megint rákezdtek erre, hogy durva a harisnyamániám, gyakran viszem tulzásba.(Szerintem nem, de kinek mi...:))A párom nem mond ugyan ilyeneket, a drágának a világ összes harisnyája sem lenne elég, viszont ő meg azt mondja elfogult vagyok, és rajtam kívül nem nagyon van csaj, akinek lennének(a fent felsorolt dolgok közül)harisnyás sztorijai.

Ok, tisztában vok vele, hogy a legtöbb csajszi felveszi, leveszi, eselleg ha olyan kidobja, szóval nem tulajdonít túl nagy jelentőséget neki, de szerintem a hétköznapi használat során is lehetnek jó kis sztorik...:D

(Most sajna sietnem kell, de majd később én is írok majd ide dolgokat, mivel én minden nap használok harit, combfixet, vagy térdfixet, oldalakat tudnék írni...)


2011. jún. 11. 16:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert különben: öri-hari.
2011. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 szamóca.. ***** válasza:

de tudod mér fikáztak ki?

mer úgy beállítottad hogy hú izgi sztorik, erre előállsz valamivel, aminek se füle se farka:DDD

2011. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

[link]


Vigyázz, mit kívánsz :D

2011. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Blöe! Mondom HA csaj :D az nem egyenlő azzal h annak érzi magát :DDD
2011. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 szamóca.. ***** válasza:
100%

XDDDDDDD

micccsoda bőrösvirsli aztamókusospalancsitáséletétneki:Dd

2011. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Hááh. : DD Harisnya.

Naszóval. Voltam egy ünnepélyen..évzáró vagy fenetudja mi volt az.. mindegy. Harisnya volt rajtam...miniszoknyával. Barátnőmmel elmentünk a mosdóba..miután végeztünk, sétáltunk a folyosón, egy srác annyira utánamnézett..elsem tudtam képzelni,hogy miit néz annyira. Kb 10 perc múlva észreveszem: Jéé, hátul a szoknyám begyűrődött a harisnyámba...kintvolt az egész fenekem :| Hát elég gáz volt...Oo De amúgy énis nagyon szeretem a harisnyákat...bár mostanában miniszoknyával nemnagyon hordok..oO

2011. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

22:45-nek

Köszi az értelmes hozzászólást;)

Hát, na így még nem jártam, húzós lehetett, de legalább a srácok jól szórakoztak, sajna rajtad...:S Nálunk gimiben 1-2 srácot nagyon lehetett húzni ilyesmivel, és egy két barátnőmmel ki is használtuk a helyzetet, és jókat szórakoztunk a fiúkákon...:D Odajöttek témázni, mi meg persze előszeretettel pakolgattuk a lábainkat, meg félig kibújtunk a cipőből, és rázogattuk, a lábunkat, ilyesmi, közben meg szakadtunk a srácokon, hogy mindig a lábon kötött ki a tekintetük előbb utóbb, és ha nagyon szenyók voltunk, akkor szóba is hoztuk a témát, ilyenekkel oltottuk pl mit látsz, csak nem felszaladt a harisnya, vagy: ennyire tetszik, majd ha kiszakadt, megkaphatod...:DNa ilyenkor aztán hebegtek habogtak, vicces volt akkor, ma már nem tennék ilyet, mert méltatlan, és elég bántó ilyen dolgokkal szórakozni. Mondjuk, ha olyan volt,ők is viszonozták a dolgot. Egyszer pl a térdfixemet kiszakította a cipőm a sarkánál, amit csak jóval később vettem észre, és addigra az összes srác, meg néhány csajszi is azon röhögött, jah, és utána vagy egyhétig azzal oltottak, h repedt sarkú..És hiába vettem le a térdfixet, csak mégjobban osztottak, h attól még, h levettem ugyanolyan repedt a sarkam..Fúú, de égtem akkor, ma már viszont jót röhögök rajta. Meg valahol meg is érdemeltem..:)

2011. jún. 12. 01:58
 18/29 A kérdező kommentje:

21:37-nek:

Ezen a blogon még nem gondolkoztam, lehet nem lenne hülyeség, de nem tudnék minden nap írni, meg nem hiányzik az az oltás nap mint nap, mint amit itt is kapok. Lehet majd egyszer rászánom magam.

Egyszer jelentkeztem egy harisnyaboltba, de nincs kereskedelmi végzettségem, ezért nem vettek fel sajna, pedig tényleg jól érezném magam.:D Talán majd ha lesz egyszer tőkém nyitok egy sajátot, de az sajna nem mostanában lesz..:(Mondjuk így sem panaszkodhatok, mert olyan a melóm, h mindig harisnyában vagyok. Igaz nem kötelező viselni, de azért nem árt, ha van..:)

A necc harisnyát nem szertem, kényelmetlen nekem, meg túl feltűnő.Egyszer volt egy necc harisnyám, még a kisérletezgetős korszakomból, de az is a legapróbb lyukú, ami messziről normál harisnyának nézett ki. De nem jött be,rossz volt a bőrömnek is, tapintásra is cinkes volt. Kétszer volt rajtam, aztán neki adtam az egyik barátnőmnek. Az olyan harisnyákat szeretem, amit alig lehet észrevenni, hogy rajtam van, viszont a lábam kontrasztját feljavítja. Élvezem, amikor nézik, h van e rajtam harisnya, vagy nincs. Sokszor a kedvesemet is csőbe húzom ezzel, pedig nagyon vágja a harisnya témát..;)A mintásaknál, meg színeseknél az olyan egyértelmű, hogy van rajtam, lecsekkolják ok, vagy megdícsérik, h állat a harisnyád és ennyi. Viszont, ha olyan harisnya van rajtam, ami alig észrevehető, akkor sokáig kacérkodnak vele, nézegetik, nem értik mi van, és ez nem tom mér, de hízlalja a májam...:D

2011. jún. 12. 02:21
 19/29 A kérdező kommentje:

21:40nek:

Raknék, de szar a gépem, amin a képeim vannak, elszállt az alaplapom. De egy olyat tudunk csinálni, h ha van iwiwed-írd be keresőbe "harisnya lehetőleg nylon". Persze erre mondhatod, hogy csak úgy rátaláltam, de, ha megjelölsz, írj egy üzit olyan kérdéssel, amire csak innen a gyakorikérdésekről tudhatom a választ. Jobbat most tényleg nem tok, boccs!

2011. jún. 12. 02:31
 20/29 A kérdező kommentje:

szamóca!


Mér most mit vársz, kezdjem el azzal, h reggel felkelek felveszem a harisnyát, leírom, h mikor mi történik, és azzal fejezem be, h este leveszem, vagy épp le veszik rólam??! Akkor lenne füle, meg farka?:D Amúgy nem tudom, mi bajod ezekkel a sztorikkal, nem gondolnám, hogy annyira átlagos, mint mondjuk az, h mostanában minden 5 kiscsaj mezitláb harisnyában nyomul az utcán. De akkor írhatnál esetleg Te is valamit, h tudjak viszonyítani, h neked mi tartozik nem átlagos kategóriába.

2011. jún. 12. 02:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!