Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan (lány) rajtam...

Van olyan (lány) rajtam kívül, aki nem szereti a papucsot utcán hordani? Esetleg olyan, aki nem szeret mezítláb lenni nyáron sem kint?

Figyelt kérdés
Nekem az a véleményem, hogy a papucs otthonra, a lakásba való. Nem is bírnám elviselni az utcán. A mezítlábozást úgy szintén. Olyan cipőt nem szeretek felvenni, amihez nem illik zokni. Van, de harisnyazoknival veszem csak fel. Van olyan zokni, ami nem szégyen felvenni pl. szandálhoz, de nem neylonból van? Valami pamutosabb dologra gondolok.
2011. jún. 22. 17:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
17%
mindig zokni van rajtad??akkor is?? xddd
2011. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
én is utálom a papucsot:D itthon szeretek mezítláb lenni, vagy papucsban, de utcai papucsom nincs, féltem a lábam h elvágja vmi v ilyesmi,ezért nyáron is topánkát v tornacipőt hordok:D
2011. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
mindig, csak tusoláskor nem...
2011. jún. 22. 18:11
 14/27 anonim ***** válasza:
neked mindig van zoknid, nekem sálam a nyakamba, szóval ez nem gáz, de tényleg szandálhoz ne vegyél fel zoknit, max harisnyát
2011. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Létezik olyan harisnya, ami nem csúszós anyagú? Mindegyiket kényelmetlennek találom.
2011. jún. 22. 18:20
 16/27 anonim ***** válasza:
ugyanigy vagyok. és csak zárt cipőt tudok hordani...nem tudom miért.
2011. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok? Én 24
2011. jún. 22. 18:30
 18/27 anonim ***** válasza:

Papucsot nem szeretek, még otthon se, lityeg-lötyög, nem fogja a lábam, egy óvatlan pillanatban kilépek belőle, stb. XD

Viszont kicsit tényleg abnormális a zoknimániád. Szandálhoz ne vegyél fel zoknit, mert csak kiröhögteted magad. :S

Szandálhoz meg még a nejlonzokni is gáz. Hordj szellősebb cipőt, balerina, vannak sportosabb, kissé nyitott cipők is, ahhoz nem gáz. Bár 40 fokban bele fog rohadni a lábad, ami nem kellemes dolog.

2011. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Csukott szandál+titokzokni, sztem jó. Én mindent felveszek, Converse tormacipőtől a római szandálon át, skate-s cipőket is hordok, papucsot is, mindent. Ami nyitott, ahhoz nem húzok zoknit. Olyan vagyok, hogy nyáron sem bent a lakásban, sem kint nem tudom magam elképzelni zokniban, mert melegem lesz még a gondolatától is. A tornacipőt, skate-s cipőt is titok, vagy bokazoknival hordom. A római szandált és papucsot minden nélkül. Szerintem nem nagyon illik semmilyen zokni a nyitott szandálhoz. És ha csak megpróbálnád milyen zokni nélkül? Először mondjuk csak otthon, meg is feledkeznél róla szerintem egy idő után, és hamarosan meg is szoknád. Az ember nagyon jól képes alkalmazkodni adott körülményekhez, próbáld ki ha szeretnéd. Persze nem rábeszélni akarlak, csak egy tipp volt :).
2011. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Próbáltam már zokni nélkül aludni, egész éjjel fent voltam. A lakásban sem bírom ki az nélkül. Utcán még az is zaarna, hogy fekete lenne a kosztól a lábam és ha nem tudok, esetleg nem akarok folyton lábat mosni, összeretkezem a lakást vagy az itthoni papucsomat. Ti hogy oldjátok meg? Folyton lábat mostok, ha hazaértek?
2011. jún. 22. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!