Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan (lány) rajtam...

Van olyan (lány) rajtam kívül, aki nem szereti a papucsot utcán hordani? Esetleg olyan, aki nem szeret mezítláb lenni nyáron sem kint?

Figyelt kérdés
Nekem az a véleményem, hogy a papucs otthonra, a lakásba való. Nem is bírnám elviselni az utcán. A mezítlábozást úgy szintén. Olyan cipőt nem szeretek felvenni, amihez nem illik zokni. Van, de harisnyazoknival veszem csak fel. Van olyan zokni, ami nem szégyen felvenni pl. szandálhoz, de nem neylonból van? Valami pamutosabb dologra gondolok.
2011. jún. 22. 17:43
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon zavar, ha a csupasz lábamhoz cipő ér. Nem bírom elviselni.
2011. jún. 22. 20:10
 22/27 anonim ***** válasza:
Megmosom a lábam mikor hazaérek. Lwegalább fel is frissülök.
2011. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
18:10 vagyok és 16éves:)
2011. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

nekem nagyon arányos a lábfejem és a lábujjaim és szép a köröm rajta de vastag a vádlim :D szeretem mutogatni mert picik és aranyosak a zoknit szeretem főleg télen a pihe puha zoknikat de nyáron nem is egészséges még otthon is hordani :D de lehet venni ilyen csipkés szép zoknikat amik illenek a szandálokhoz, bár lehet hogy szandálból sem hordasz túl szépet akkor veszett fejsze nyele


de linkelek párat


[link]


[link]


[link]


[link]

ez a csipkés szép zokni


[link]


[link]


innentől vagy veszel egy zárt szandit ahhoz vehetsz titokzoknit, vagy nyitott szandálhoz veszel fel de akkor kiröhögnek :D bbááááár elvileg idén divat :D

2011. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez talan valamilyen fobia.
2011. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 harisnyababee ***** válasza:

Én is ritkán hordok papucsot, utcán egyáltalán nem, otthon is csak nagy ritkán. Egy pár papucsom van csak, de legtöbbször ilyen célokat szolgál, mint pl ha valami hotelban vagyunk nyaralásnál, vagy strandon. Jah, és az is klasszikus fazonú, a lábujjközös papucsot ki nem állhatom semmilyen formában.

Amúgy megértelek, mert én a harisnyákkal/combfixekkel/térdfixekkel vagyok úgy, mint Te a zoknikkal. Valamilyen nylon mindig van rajtam.:) Nyáron többnyire csak térdfix, de mindenhez azt hordok, sportcipőhöz, balerinához, tornacipőhöz. (Magassarkúhoz, meg alkalmi cipőköz is természetesen) Sokszor főleg az üvegszálas térdfixnél nem is érzem, h lenne rajtam valami, mégsem vok mezítláb. De hát kinek mi, én pl a zoknit nem birom elviselni, egy pár zoknim van, ha néha squash-olni megyek, ahhoz azért kell, de akkor is utálom..:)

2011. jún. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Elég súlyos fóbiáid vannak. És ahogy látom az életed is befolyásolják. Pl. hogy nem tudsz zokni nélkül aludni, az is azt mutatja hogy nagyon nincs rendben valami. Egy normális ember egyáltalán nem pörög ilyesmiken. Lehet hogy valamiféle kosz fóbiád is van.
2015. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!