Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Összeillik, vagy nekem van...

Összeillik, vagy nekem van nagyon rossz ízlésem?

Figyelt kérdés

Ma moziba megyek barátnőmmel,de a másik barátnőmmel meg koncertre tervezek menni ebben a felszerelésben.Szóval lila a póló(Fishbone,rajta van ilyen szellem és rá van írva,hogy BUHHH),a nadrág alapja fehér és fekete "kockák"(négyzetek) vannak rajta:D

Szóval szerintetek összeillik,vagy nem?

Ugyanez csak lilában,a póló:

[link]

És a nadrág..:

[link]

Ehhez hasonló.Csak kevesebb kockával,térdnadrágban.


2011. jún. 27. 00:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
úúúúú
2011. jún. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
sztem nem passzol,hamár a kockás nadrághoz ragaszkodsz akkor egyszínű,minta nélküli pólot vegyél fel
2011. jún. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy jobb lenne ha a póló fekete lenne.
2011. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de én nem értek hozzá :)
2011. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszínű póló egy kockás nadrággal szerintem nagyon rendben van. És eszméletlenül aranyos ez a póló. :D

Különben meg mintásat is lehet mintással párosítani, főleg az új divatirányzat szerint, csak ahhoz jó érzék kell hogy megtaláld milyen minta, és merészség.

Múltkor olvastam erről a "colorblock"-ról, hogy egyszínű erős színű ruhákat párosítsunk össze, nekem nagyon tetszett. Szerintem még egy színes nadrággal is bevállalhatnád. Citrom és narancssárgával pláne.

2011. jún. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

Én semmiképpen nem vennék hozzá fekete pólót, maximum akkor, hogyha egy hosszú, vicces, tarka nyaklánccal meg egy csomó karkötővel feldobnád.

2011. jún. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Elso sorban, ez a kockas mintazatu nadrag mar kb. tobb mint egy eve kiment a divatbol, es talan amr ciki is felvenni. Tul EMOsnak szamit! A polod az aranyos, de sokkal szivesebben felvennem egy szakadt farmerral es ahogy az elozo is mondta karkotokkel diszitenem, de ugyelve, hogy talaljanak a poloval. Nyaklancot ezzel a poloval semmi kepp se vegyel fel.
2011. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hú,köszi xDD ez nagyon vegyesxDD már felvettem,nekem se tetszik így felvéve annyira,de elmegy..:) kiment a divatból,nos.. ez vanxD

Igen,a pólóaz cuki^^imádom:DD

2011. jún. 27. 11:28
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok emo:DD és mint említettem,kicsit ritkábbak a kockák és így egymásba mennek:)
2011. jún. 27. 11:29
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"kiment a divatból,nos.. ez van"

Mintha magamat hallanám :D

Van egy apró kockás kicsit trapéz nadrágom. Anyámé volt, úgy 40éve hordta. Azóta én hordom előszeretettel =))

Majd ha milliomos leszek talán figyelek rá, hogy mi az ami IDÉN már nem divat. Bár szerintem akkor sem érdekelne. Sőt! Szeretem bosszantani az embereket olyan ruhadarabokkal, ami szerintük már nem divat ;))

2011. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!