Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Este szerintetek melegem lesz...

Este szerintetek melegem lesz ebben az összeállításban vagy felvehetem?

Figyelt kérdés

Szóval az összeállítás: kötött pulcsi, sál, bőrkabi, térd felett végződő vastag szoknya, harisnyanadrág, térdig érő bélelt csizma. Elég sokat leszünk szabadban és nálunk most 16 fok van, ez gondolom este még lejjebb megy semmi kedvem megfázni, de megfőni sem szeretnék. Jó tudom, hogy télies cuccok, de az idő is olyan...

20/L


2011. júl. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
am jó, de a csizma meleg lesz.
2011. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoknya helyett nadrágot vennék. így leírva kicsit 'romásan' hat.
2011. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is nadrágot vegyél , valami szűkebb fazont és az jól rádtapad így nem kell csizmát venned. Nem tudom h valami ünnepségre mész-e de ha nem a sport cipő is megteszi.
2011. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát oké,de azért ez durva:Dnm az északi sarkra mész.ink vegyél fel egy vékonyabb közepes pulcsit,rá egy csinos gombólós kardigánt,egy hozzá illő szoknyával,harisnyát nmtom..végülis,és egy nyári csizma.
2011. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!