Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ducibb lányok! Ti hogyan...

Ducibb lányok! Ti hogyan hangsúlyozzátok a "nőies", csinos oldalatokat? .

Figyelt kérdés
Ducibb vagyok az átlagnál (nem vészes, igazából csak löttyedt a hasam és vaskos a combom), 157cm vagyok és 54kg. Nem merek csinos cuccokat felvenni. Nagyon tetszenek most a virágmintás szoknyák, és hozzá egy masnis gyékénytalpú szandált tudnék elképzelni. Azonban félek, hogy kiröhögnének, megszólnának és emiatt nem érezném jól magam a szoknyában. Ennek elkerülése érdekében mindig csak tornacipőt és csőfarmert húzok. (Azoknak, akik azt akarják írni, hogy emeljem fel a seggem és menjek sportolni, előre szólok, hogy sportolok.) Leginkább a kicsit husisabb lányok tippjeit szeretném meghallgatni, hogy ők hogyan öltözködnek. De persze mások tanácsait is szívesen várom! Köszönöm :) 16/L
2011. júl. 2. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:

én is kb. így vagyok (165 centi,60 kiló)

a barátaim szerint tök jól nézek ki szóval szerintem te is

2011. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jól nézel ki


rakj képet akkor tudok válaszolni

2011. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan merj fel olyan ruhákat venni, ami ápol és eltakar:D Pl.: egy szép, divatos inget egy mell alatti övvel. Az öv hangsúlyozza a lányok legvékonyabb pontját:)
2011. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lényeg szerintem,hogy ne pakold ki az előnytelen részeket. Nekem is a combommal van bajom és hogy rövid a lábam,ezért nem hordok térd fölé érő nadrágot vagy szoknyát,és mindenképpen hordj magassarkút,ha tudsz. Felülre pedig talán kicsit hosszabb,nem feszülős,de dekoltált felsőt. És nyugodtan használj színeket,csak vigyázz a fehérrel és a nagyon vékony anyagokkal. :)
2011. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyel aki hülye, az haljon meg. Attól hogy ilyen az alkatod, még van jogod ahhoz hogy jól érezd magad abőrödfben és csinosan öltözz.

A mellkidobós felső mindig jó ötlet, ha ilyen téren meg vagy áldva, mindenképp szerezz be egy push up melltartót és néhány dekoltázsos ruhát. Nem kell égész életebn ápol és eltarkar zsákokban járnod...


Az internet tele van plus size divatblogokkal, ahol megtalálhatod azt a stílus és azokat a szabásokat amik hozzád illenek.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nesi81 ***** válasza:
Ne is haragudj, hülye kérdés. 54 kg-mal duci. hahaha
2011. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A BMI szerint a 54 pont ideális a 157 cm mellé. Biológiailag. De ez nem jelenti azt hogy az illetőnek modell alkata van.

Igen, egészséges ha van egy nőn egy kis plusz, a női test arra lett kitalálva hogy raktározzon a gyerekszülés idelyére (ellentétben a férfiaknak genetikailag inkább a vadászathoz szükséges szálkás izmok vannak kódolva).

Ez a pici plusz jó, viszont egyéneként változik, hogy hogyan oszlik el. Van akinek a mellén és a fenekén van, azt a társadalom nem tartja kövérnek. Másnak meg ugyanahhoz az adottsághoz mondjuk lapos a melle és a feneke de a hasára és a karjára mennek ugyanazok a kilók.

Mindketten egészségesek, azonos a magasságuk de a közvélemény szerint az egyik kövér a másik meg nem.

Az hogy valakin van egy kis husi még nem jelenti azt hogy egészségtelenül él-sőt, aki nem hajlamos hízásra több chipset eszik kólával mert úgyse látszik.

2011. júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 23.36!

Tudod nekem kis melleim, vékony karijaim, hurkás combjaim és "úszógumis" hasam van. Lehet, hogy az 54kg nem sok, de biztos vagyok benne, hogy ha az utcán meglátnál, azt mondanád rám: Undorító az alakja ennek a lánynak.

AZ utolsónak köszönöm, hogy megvédett. És a többieknek is köszönöm a tanácsokat!

2011. júl. 3. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sem merek felvenni semmi ilyet. Még pulcsit is húzok nyáron... :/

160cm és 62kg vagyok... :(

Nem látok képet, és nem tudok neked tippet mondani sajnos :( Igazából vannak ilyen mell alatt kötős, alatta pedig bővülő felsők, na azokat felhúzhatod szerintem, mert jók. Nekem is van 1-2 db. :D

18L

2011. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!