Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi az a kor,...

Szerintetek mi az a kor, amikor már nem jó követni a divatot?

Figyelt kérdés
Adott egy nő 30 fölött, és pl Converse tornacipőt hord, vagy ezeket az ülepgatyákat, stb, szóval mindig az adott divatos dolgokat. Szerintetek ez milyen korig nem ciki? Tehát mikor szólnák már le, hogy ilyen öreg és ilyen fiataloknak való cuccokat hord? Szerintetek hol a határ?
2011. júl. 4. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kor kérdése, mert van aki 30 évesen is 22-nek néz ki, hanem külső megjelenés kérdése. Azaz: ha mondjuk valaki ráncos (és nem az apró mimikai ráncokra gondolok) akkor az ülepes gatya vicces....


Egyébként én 26 vagyok, de egyszerűen érzem ha "elhagyok" egy-egy korosztály divatdarabot...azaz egyszercsak már hülyén érzem maga a miniszoknyában (a naggyon miniben) pedig alakra most vagyok a legjobb formámban, pedig 1 éve szültem.


Szerintem az embernek ha van önkritikája, akkor úgyis érzi....ha meg nem, akkor meg amúgyis megette a fene az egészet :)

2011. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy 30 feletti még nem öreg:) És bártan követheti a divatot, ha ízlésesen teszi. Szerintem sokkal rosszabb, mikor valaki úgy öltözik, mint a saját nagyanyja, mert "nem való már neki".

Láttam már negyvenes nőt abszolút mai divat szerint felöltözve, és irígykedtem, hogy milyen jól tud kinézni, és láttam már 16 évest kb ugyanabba, de undorító volt.

2011. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 éves vagyok, de a Converse tornacipőről soha nem jutott volna eszembe, hogy túl divatos az én koromban, egyszerűen úgy tekintek rá, mint egy bevált darabra, ami praktikus és kényelmes a kislányommal játszani a játszótéren, vagy kisebb kirándulásokra. Farmernadrágot vagy térd alá érő farmerszoknyát is felveszek informális alkalmakra, praktikus okokból. Ülepnadrágot, miniszoknyát nem hordok, egyszerűen nem a stílusom, és nem is igazán volt soha. Szerintem a stílusérzék az, ami számít, ha jól áll, és illik az egyéniségéhez valakinek, nem hiszem, hogy életkorhoz kéne kötni a váltást.
2011. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem minden kornak megvan a maga divatja. Egy tizenévesek még jól áll amiket felsoroltál , de azért egy 30 éves nő inkább nőies dolgokat hordjon és a korához megfelelő divatot. Ja és nincs olyan kor amikor már nem kéne a divatot követni , mert mindig érdemes csak a sajátjához illőt. Pl.: Milyen lenne ha egy 30 éves nő tornacipőben , ülepgatyában meg kockás ingbe menne az irodába dolgozni? És milyen lenne ha ugyanilyen ruhába menne suliba egy 15 éves? Azért van egy kis különbség. Egy 30 éves nő is tud divatosan öltözködni méghozzá a saját korához illően. Ha pedig nem ismeri fel , hogy mi jó a saját korához akkor mielőtt megvenné a cuccot kérje ki az eladó véleményét.
2011. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
13:03 Pedig nálunk pl ez megy, tornacipő, térdgatya vagy farmer és akár kockás ing, így megyünk dolgozni. Ez nem egy bank, vagy egy olyan munkahely, ahol az ember kirakatbábú, hanem bemegyünk az irodába (kis cég, csak páran vagyunk), és előfordulhat, hogy akár be kell menni a raktárba és keresni valamit, vagy ilyesmi. Elég fura lenne mindezt kosztümben és magassarkúban tenni. Nyilván, ha valami tárgyalás várható, normálisan felöltözünk. De azért kérdeztem inkább korral összefüggésben a divatot, és nem élethelyzetben.
2011. júl. 4. 13:17
 6/7 ívy1 ***** válasza:
Ez nem feltétlenül kor kérdése,de azért akin látszik hogy pl 45 ne hordjon olyat ami a fiatalabbaknak való,de persze attól még öltözködhet csinosan,nőiesen.
2011. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a divatot nézzük, akkor szerintem mindenki olyat hordjon belőle, ami neki jó, jól áll, és jól is érzi magát benne.

Ha az utcai divatot nézzük, akkor szerintem inkább hanyagoljuk az egészet...

És nem muszáj követni a divatot. :D

Én elvből nem szeretem a tornacipőket, nekem nem kényelmesek. És az, hogy most csillagozva van, vagy nincs, nem érdekel. Ülepes nadrágokból meg a farmerből készülteken kívül nem zavar egyik se, nekem is van ilyen indiai stílusú nadrágom. :D

Szerintem belefér 36évesen is a tornacipő, ha megfelelően hozzáválogatod a ruháidat...(szóval nem úgy veszed fel, mint pl egy 14éves.) :D

2011. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!