Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem értem, ez most komoly?!?!

Nem értem, ez most komoly?!?!

Figyelt kérdés

most találtam ezt a divattal foglalkozó blogot, furcsa ruhákat raknak ki és azt mondják ez most a divat, de nem tudom hogy igazuk van-e, kérlek nézzétek meg és mondjatok róla véleményt mert nekem komolynak tűnik és akkor most nem értem?!?


www.purplewateringcan.blogspot.com


14L


2011. júl. 14. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
figyelj,ez ha divat ha nem ocsmány..
2011. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az oldalnak pont ez a lényege, hogy valaki komolyan veszi :), valaki nem! Most ha Neked komolynak tűnik, akkor mi is a probléma? Nem tetszenek a rucik? :D
2011. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
haggyad már. Ha valaki így néz ki ilyen láncos nadrággal az már régen rossz...
2011. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem kell bedőlni mindennek. fullgáz az egész.

[link]

^^inkább ezen nézelődj! :)

2011. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ez a divat? Én nem sok embert látok láncos bádoggatyákba járkálni zselécipőkben.. Max álmukban ez a divat
2011. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jézusom jah ez a divat a vén sarki szottyadtp*nájú k*rváknak fujjjj nehogy komolyan vedd wáá
2011. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Srácok ne már, hogy nem esik le... Ez az oldal egy vicc, a mostanában elszaporodott divatblogok kigúnyolására készült. Ha ismernétek ezeket az oldalakat, akkor nagyon viccesek ezen a blogon a bejegyzések, mivel egy az egyben kifigurázzák a divatblogolókat.
2011. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Juj de jó, legalább lesz min röhögnöm egy ideig. A divatblogerek, most úgyis szabadságon vannak:-)

Köszi a linket:-)

2011. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ezek fashionásztáknak valók, akik így öltözködnek.. hasonló mint a lookbook.nu, az is jó, az tényleg divat, de nem mindenki engedheti meg magának..


vannak a divatos ruhák amik tényleg azok, mármint összeállítások, és vannak tömegcuccok, és trendi cuccok, és gáz cuccok.


tehát mondjuk.


fashioniszta:

www.lookbook.nu


divatos:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


tömeg:

[link]

[link]

[link]

[link]


trendi:

[link]

[link]

[link]


divatjamúlt, mondhatni gáz:

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy vicc, egyébként a lookbook-on ezeknél ezerszer nevetségesebb és ocsmányabb öltözékek találhatók. Ha meg akarsz ütközni a tömény ízléstelenségen, akkor ott nézz körül.
2011. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!