Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a fürdőruhád? (lányok)

Milyen a fürdőruhád? (lányok)

Figyelt kérdés

Szín, fazzon, stb.

Az is érdekel, hogy ha pl. mindkét karodat előrenyújtod, akkor be lehet látni a bikinidbe?

(azért érdekel mert fürdőruhát akarok venni, és érdekel a ti véleményetek)


2011. júl. 15. 13:30
 1/8 anonim válasza:
100%
ezen a nyáron a színes fürdőruhák a divatok, narancssárga, rózsaszín, minél rikítóbb annál jobb. fazinban pedig kezd divatba jönni a trikini, de a megszokott bikini is ugyanúgy szép tud lenni.
2011. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem 8 fürdőruhám van:

- fehér, rózsaszín csíkos, megkötős, háromszög alakú felső

- rózsaszínes barnás, kockás, mintás, pánt nélküli

- türkizkék csavart felső, nyakban megkötős

- fehér virágmintás felső, egyszínű fehér alsó, háromszögforma, megkötős

- fekete halvány rózsaszín gyöngyökkel, franciabugyis

(ez az 5, amit szoktam hordani, de még van 3)

- fehér alapon színes mintás egyrészes úszódressz, a hátulja nyitott

- fehér színes mintás bikini, ezzel az a bajom, hogy hülyén barnulok benne, mert fura a fazonja

- rózsaszín egyszínű bikini (ez már elég régi...)


20L

2011. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze mindegyik bikini...látom,hogy érthetetlenül fogalmaztam :D nincs olyan, amihez csak felső van, mindegyik 2részes fürdőruha, kivéve az 1 úszódresszt, de annál odaírtam
2011. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 fürdőrucim van:

1.(ezt még nyár elején vettem , ezért még nem igazán szoktam meg ezt a fazont , néha le is csúszik , főleg csúszdázáskor)

[link] ilyen a színe , csak középről jön a megkötő és az neonzöld.

2. [link] ilyen a fazon , csak piros és van a melltartó részén egy kicsi sárga virág és valami írás.

3. [link] fazonra ilyen , csak az alja barna kék virággal , a felseje kék barna virággal.

2011. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]



nekem ilyen ha úszok benne akkor a bugyi mindig lecsúszik:S vagy pedig nagyon erősen megkötözöm az oldalán de akkor meg szorít és hátul a pántja is egy kicsit de tetszik és szeretem:)

2011. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem a felső része sima lila H&M-es, de a tömést kiszedtem belőle, mert az össze-vissza csúszkált. Az alsó rész is sima lila, semmi extra. De viszont nagyon kényelmes, nagyon szeretem.
2011. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fekete háromszög bikini, az alja normál bugyis, nekem ez tökéletes, remélem sokáig kitart még. Ezt hordom már vagy 5 éve.


Volt egy kosaras kockás is, de az nagyon gáz meg ha épp előrehajoltam vagy bármi akkor bizony be lehetett látni teljesen. De ahogy elnéztem ez a legtöbb kosarasnál is így van, mert én is belátok másokhoz xD

2011. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 OneLike válasza:
nekem francia bugyis van, fekete, rózsaszín csíkos és nem naon lehet belelátni.
2011. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!