Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért hiszitek, hogy...

Lányok, miért hiszitek, hogy magassarkúban jobban néztek ki?

Figyelt kérdés

Nekem sohasem tetszettek a magassarkúk,nem is értem,miért hordja olyan sok nő.Mert divat?Mert magasabbak lesztek tőle??

Na és arra nem gondoltok,hogy ez a világon a legtermészetellenesebb viselet és idővel káros következményei is lehetnek??

Anyámat sem értem,hogy felveszi a magassarkút,azután nyavajog,hogy fáj a dereka,a talpa,a vádlija...


A 3-5 centis sarok még okés,de az ilyen 10-15 centis sarkaktól feláll a szőr a hátamon,főleg ha magas talppal is párosul.

De tényleg,mi jó ebben??Rajtam még ugye nem volt magassarkú,de miért jó az,hogy kínozzátok magatokat??Instabil lesz a járásotok,természetellenes,egészségtelen,na meg gusztustalan is szerintem.Télen meg felér egy öngyilkossági kísérlettel.


Ez most hülye példa,de mit csinálnátok,ha utcán megtámadna titeket valaki??Még elfutni sem tudnátok,nemhogy megvédeni magatokat!


25/F


2011. júl. 15. 22:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos sokan nem tudnak magassarkúban járni és ennek ellenére is hordják és sajnos elég sokan igénytelen és ócska darabokat vásárolnak meg. A magassarkú amúgy egy kicsit karcsúsítja a lábat és sokkal elegánsabb, kifinomultabb, mint egy lapos talpú cipellő. Csábosabbnak érzi magát a nő tőle, hisz egyedül a nő kiváltsága a magassarkú hordása:)
2011. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
94%

A válasz egyszerű: 1.hosszítja a lábakat,ami egy alacsony nőnél nagy előny

2 nőies

3. sok ruhadarabhoz csak az passzol

4. egyébként se tudjak megállni h ne vegyünk egy párral a polcon olyan jól mutató darabból ^^

A 10-15 centis sarok viszont szerintem is túlzás.


Ha megtámadnak aztán oly mindegy milyen cipőt viselsz.

2011. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Én sem igazán hordok magassarkút, mert túl magas vagyok hozzá.

A magassarkú cipő mindig is a nőiesség jelképe volt. Nem figyelted még meg hogy egy nőnek, akin magassarkú van, sokkal vékonyabbnak tűnik a lába? Ez egy nagy előnye.

A szépségért meg kell szenvedni... van egy ilyen mondás és sok nő teljesen igaznak véli, hát ez van. Csak hát vannak azok akik tudnak járni magassarkúban és vannak akik csak azt hiszik hogy tudnak. Na azt én is gusztustalannak találom.


20/L

2011. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hisszük, tudjuk ;)


Járni tudni kell benne, ízléses darabot kell venni, és már nem mondhatod azt, hogy undorító.

2011. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 harisnyababee ***** válasza:
100%
Én pl nem hiszem, h jobban néznék ki benne, nem is hordom túl gyakran, de van h muszáj pl ruhához, vagy csak szimplán ahhoz van kedvem. 3 magassarkúm van csak, a legmagasabb is csak 8centis, az még egész átlagos a 10-15centisekhez képest. Am kajak csak megszokás kérdése, meg kell tanulni benne járni, és akkor nem veszélyes. Az egyik barátnőm pl csak magassarkút hord, még bulizni is abban bulizik, érdekes az biztos, de ha neki így jó...Feltételezem akinek nem jó az nem(bármilyen okbol pl egészségügyi, nem tud benne menni stb) hordja. Ha meg mégis, váljék egészségére, de az is csak az ő dolga/döntése.
2011. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát nekem a sportos,sportcipős lányok sokkal jobban bejönnek!


És nem mind1,mit viselsz,ha megtámadnak!Azért egy kényelmes lábbeliben biztosabban mozog az ember.


Az alacsony lányokat sok férfi cukinak tartja,úgyhogy nem kell oda magassarkú!:D

2011. júl. 15. 23:04
 7/21 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele,hogy egy nőnek ne a magassarkútól legyen formás lába!!Ha lekerül róla a cipő,úgyis minden kiderül!Ez olyan,mint a kitömött melltartó!XD
2011. júl. 15. 23:06
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Te vagy az első korombeli férfi, aki ezt mondja és ez örömmel tölt el :D

Én sosem hordok, és nem hiszem, hogy létezik olyan ruhadarab, amihez CSAK azt lehet felvenni. Én nagyon jól elvagyok nélküle és elhihetitek, hogy bármit fel tudok venni lapos talpúban is, nagyon is szép cipőket lehet kapni...

A kedvencem a tűsarkú cicanadrággal vagy sorttal...kb mintha susogós melegítőt vennétek fel lakkcipővel...nekem ugyanaz a kategória :D

2011. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi ez propaganda? :D Megértem az indokaidat, de hidd el több férfinak tetszik, mint nem, így ez is egy ok hogy ezt hordják/UK. Mellesleg ott van az, hogy egy lány lázba tud jönni egy szép cipő láttán, kell neki, hordani akarja :) emellett, ha máskor nem, de ha valami elegáns öltözet kell valahova, muszáj a magassarkú, nincs kifogás.. stb
2011. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát alkalomra még megértem,de oda sem kellenek feltétlenül 10-15 centis undormányok!

De egyéb helyekre minek??

2011. júl. 15. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!