Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordjanak az...

Milyen ruhákat hordjanak az alacsony lányok amitől magasabbnak tűnhetnek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és 142 cm:: $. Szóval a hogyan tűnhetnék magasabbnak ruhákkal? Mármint hogy milyen ruhát viseljek ami "megnyújt" vagy hogy mondjam: $ Mert néha úgy érzem hogy a felső amit viselek vagy nadrág kicsinyít : $ szerintetek milyen ruhákat hordjak amiben kicsit magasabbnak tűnjek? : $ a válaszokat előre köszönöm ^-*
2011. júl. 19. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
először is magassarkút. nadrágban pedig olyat, ami hosszítja a lábadat. felsőben fogalmam sincs.
2011. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A magassarkú nem csak dob rajtad pár centit, hanem optikailag is hosszítja a lábat. Ha a magassarkút nem szereted, akkor is legalább törpesarkú legyen. Az edzőcipőket, tornacipőket hanyagold. Ha már lapostalpú, akkor legyen ballerina cipő (olyan, aminek nincs pántja, csak sima belebújós)

Felsőből ne hordj vízszintes csíkosat, és olyat, ami mell alatt szabott/húzott. Viszont elvileg jók a csőtopok, meg az olyan ingek, amit csípőben kell megkötni (ez csak akkor, ha vékony vagy).

Hordj csőszárú nadrágot/leggingset, és ne hordd úgy a nadrágot, hogy kifelé fel van hajtva a szára.

2011. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Például a nadrág legyen normál derekú, ne csípő!!! a magassarkú csak akkor jó, ha nem hosszan elnyúló hegyes orrú. Csak akkor hordd, ha magabiztosan tudsz menni benne!

Szerintem csinos az ing is, testhezálló fazon, szorosan a nadrágba tűrve, és mindenképp vékony övvel, a vastag összenyom. Trapéznadrág kizárt !Hosszú szoknya sem előnyös. KB ennyi jutott eszembe :D

2011. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
függőleges csíkozású ruhák
2011. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én 2 centivel alacsonyabb vagyok :)

hát a fekete kerülendő, kényelmes magassarkú, ilyenkor melegben a balerina cipő nagyon jó,

hegyes orrú cipőket nem szabad!

felsőnél optikailag magasít pl egy öv

a passzos ruhák szintén magasíthatnak

hirtelen ennyi jutott eszembe

2011. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tippeket és az ötleteket : )viszont kicsi lábam van (34-es) és 1 magassarkúm van de azt is ünnepségeken azt veszem fel mert hétköznapnem nagyon xDDD köszönöm szépen a válaszokat : )
2011. júl. 20. 23:07
 7/7 A kérdező kommentje:
jah és utólag 38kg vagyok : D : $
2011. júl. 20. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!