Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyár végén megyek bevásárolni...

Nyár végén megyek bevásárolni őszre ruhákat, a tallyra, bershkára, h&mre gondoltam. Ott milyen árak vannak?

Figyelt kérdés
pl farmerek,kabátok,pólók milyen árban vannak a felsorolt üzletekben. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 19. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
drágák :/ am kedves kérdező én is pont ugyanezt fogom tenni. ballagási pénzből 30 ezret arra verek el :D
2011. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nos gatyák 8000(akciósan) szal csak a fölött van leginkább. Pólók változó 2500-akár a csilagos ég. Kabátok szintén 5000el alatt nemkapsz.

Ez leginkább bershkat meg tallyt jellemzi(énis ittszoktam vásárolni). h&M szerintem kicsit olcsóbb,de nemtudom,mert nemnagyon vásárolok ott.

2011. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utána néztem itt és sokan írják hogy a new yorkerhez hasonló rossz minőségű cucca van a bershkának.
2011. júl. 19. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:

a tallyban most pl. ha 2 nacit veszel(6000ft/db) akkor a harmadikat ingyen adják :D ezenkívül minden le van értékelve,kivéve az új kollekció darabjait :)

h&m-ben nemnagyon érzek változást,a szokásos,vannak olcsóbb és drágább darabok is :D

bershkában meg főleg a felsők vannak leárazva,meg néhány naci ami megmaradt,de nagyon utolsó darabok.

16L

2011. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem most tervezem hanem agusztusban,soha nem voltam bershkaban,tallyban mert messze lakok toluk most megyek elsonek azert nezelodok :)))
2011. júl. 19. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a H&M be járok az biztos hogy sokba kerül nadrág 6-18Ezer kabát 6-25Ezer póló 2-7Ezer Drága de nekem eddig egy ruhám sem bojhosult ki sem fakult meg minőségi áru drágán :)
2011. júl. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én eddig new yorkerben vásároltam,ott is ehez hasonló árak vannak szerintem :)
2011. júl. 21. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!