Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kínaikban lehet még normális...

A kínaikban lehet még normális farmert kapni, vagy csak csőgatyát?

Figyelt kérdés

Kb 27-es a méretem (és lány vagyok), magamra kéne.

Elég régen vettem gatyát, szóval nem vagyok képben...


2011. júl. 20. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet... De ugyanúgy 4000 körül van. Nem tudom mennyit szánsz rá, de én a helyedben elmennék pl. a new yorkerbe, 5000ért már vannak nagyon jó nacik, amik nem csőgatyák :)
2011. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet...nézd át alaposan a sorokat és tuti hogy találsz,szerintem minden kínaiba lehet kapni. Még olcsóbb is mint egy csönadrág mert még mindig a csönacik hódítanak.
2011. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Pimkie-t javaslom. Most 3-4 ezer körülre vannak leárazva a farmerek, és mindenféle fazonban van.... Nem csak cső van, hanem egyenes, trapézos, bő szárú stb
2011. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor oké, köszi :D Azt hittem, olyat már nem is árulnak, mert mindenkin csak csőgatyát látok :O
2011. júl. 20. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!