Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipő jobb ehhez az...

Melyik cipő jobb ehhez az összeállításhoz? Egyáltalán elég jó lábaim vannak ahhoz, hogy miniszoknyát vegyek fel?

Figyelt kérdés

Első 3, vagy második 3 képen található cipő a jobb ehhez?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2009. ápr. 4. 18:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%
Fekete topánka!!!! Sokkal nőiesebb.
2009. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
72%

Elsőő :D

Szerintem az jobban néz ki (: Suliba meg főleg ^^

2009. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Buliba, vagy randira tuti, hogy a feketét venném fel, mert sokkal csinibb.

Viszont, ha suliba szeretnéd akkor jó a tornacipős is! Kényelmesebb összeállítás oda. :)

2009. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő illik valahogy ehhez a kis szoknyához, és csinosan is áll rajtad. Én biztos, hogy csak a nőiesebb topánkával venném fel, de a kislánykákat:) gyakran látni tornacipőben. Nekem tetszenek amúgy, főleg, ha kis mosolygósak :)

Kérdezted, hogy nem "ri..ncos"-e, hogy ilyen rövid a szoknya. Én erre csak egy dolgot tudok neked mondani: nem a szoknya hosszúsága határozza meg azt, hogy mit gondolnak rólad, hanem a viselkedésed. Igen, rövid a szoknya, de az a lényeg, hogy tudd viselni! :)


(Off: klassz a telcsid!) :)

2009. ápr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Tornacipős : ) Mivel suliba mész, ahol abszolút nincs szükséged magassarkúra, és kényelmesebb is a csuka.

Ha egy alkalomra mennél, akkor már ajánlott lenne a magassarkú.. ( megpersze más felső, de az most nem volt kérdés)

2009. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen szép lábacskáid vannak

Nem,nem túl rövid a szoknya

Ehhez az összeállításhoz,csak a fekete pipellő passzol,ha egy sorttal vennéd fel azt mondom,yo a tornacipő,de ilyen felső és ilyen szokyna mellé csak az alsó pipő dukál:))

2009. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Mert mi a baj a felsővel?:S Akkor milyet vegyek fel hozzá? Inkább a tornacipővel veszem fel először, de lehet hogy legközelebb a másikkal! Így milyen felső lenne jó hozzá?
2009. ápr. 5. 14:27
 18/36 anonim ***** válasza:
72%
Fiú vagyok, és elragadtatással állapítom meg, hogy nagyon szép formájú, nemes vonalú lábaid vannak. Neked mindig miniszoknyát kéne hordanod.
2009. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Én a másodikra szavaznék, ha nem lenne elől nyitott, így inkább egyik sem. De mindenképpen valami nőiesebb darabot javaslok, kicsit sok már a tornacipős lányokból...

Amúgy az ennyire rövid szoknya nekem nem tetszik, de lehet valakinek bejön.

2009. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. ápr. 6. 16:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!