Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipő jobb ehhez az...

Melyik cipő jobb ehhez az összeállításhoz? Egyáltalán elég jó lábaim vannak ahhoz, hogy miniszoknyát vegyek fel?

Figyelt kérdés

Első 3, vagy második 3 képen található cipő a jobb ehhez?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2009. ápr. 4. 18:24
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
36%
Mind a 2cipő ocsmány!!!!!44444444
2009. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
szerintem csak és kizárólag a tornacipő, a másik ünneplőhöz jó, máshoz nem igazán és kényelmetlen is... Sokkal cukibb a lábad a tornacipőben és szerintem szexibben is áll rajtad! ;)
2009. ápr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
76%

Egyértelműen tornacipő!!!!!! A másik cipőt hagyd meg ballagásra, oda jó lesz esetleg. Szerintem csinosabb, vagányabb és számomra nőiesebb is vagy tornacipőben!!!

Arról nem is beszélve, hogy anatómiailag se ajánlott a második cipő, ha csak nem akarsz görbe (kalapács)ujjakat pár év múlva!!!

2009. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
A tornacipőre szavazok és olyan alakod van,hogy jól áll a szoknya :).
2009. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Teljesen jó mind a kettő, kérdés te melyikben érzed jól magad. Csini vagy a szoknyában is.Nyugodtan felveheted!

2009. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 treffhetes ***** válasza:

szerintem tornacipő,amúgy meg amelyikben jobban érzed magad

én általában azt veszek fel,ami a kezembe jön,de gondolom ez jórészt csak a fiúknál működőképes módszer:)

2009. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 treffhetes ***** válasza:
100%
...ja és a szoknyával nincs semmi baj:)
2009. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Nekem a tornacipős jobban tetszik.A fekete cipőhöz szerintem is másik felső kéne, ez inkább sportos és a tornacsukához illik.Szóval az első, plána suliba.Nem rövid a szoknyád,én is ilyeneket hordok.:))
2009. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy ocsmánynak tartod őket, de ezt finomabban is megfogalmazhattad volna! Többieknek köszi.:)
2009. ápr. 8. 16:19
 30/36 anonim ***** válasza:
73%

Manapság én űgy tudom inkább a cipősdoboz a trendi, csak ki kell találni mitől marad a lábadon. Az én lányom szigszalaggal oldotta meg.

Én inkább a hosszú szoknyát javasolnám, úgy látom mintha viszereseknek lemnnének a lábaid, meg fel is van dagadva, lehet meg kellene nézetni a körzeti dokival.

2009. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!