Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel vehetném fel ezt a cipőt?

Mivel vehetném fel ezt a cipőt?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a cipőt lehet mintás, csíkos felsővel is hordani? Vagy csak egyszínűvel? És amúgy nektek tetszik?


2011. júl. 26. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

szia (: nekem nagyon tetszik a cipőd,nagyon aranyos !

én valami fekete vagy fehér nadrággal venném fel és valami egyszínű felsővel. Nekem a mintás felsővel kicsit sok lenne bár aki extrémebb az simán felveheti :D nekem speciel nem jön be :D:P

2011. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen felsővel felveheted ami a cipőben is megtalálható, nekem is hasonló van:)
2011. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik!

Bármilyen színnel nyugodtan viselheted, ami ezen is ott van a mintájában. Egyszínű dolgokkal mindenképp, de mostanában divat a különböző virágmintákat kombinálni.

2011. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép cipő :) Szerintem felvehetsz hozzá fekete vagy sötétkék farmert, és olyan színű pólót, ami megtalálható a cipőben :) És virágmintás karkötő :):)
2011. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ^^

Mondjuk egy ilyen narancssárgás és fehér csíkos felsővel is jó?

2011. júl. 26. 13:20
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem simán felveheted vele.
2011. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2011. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tökéletes :D

Amúgy szerintem mindennel lehet hordani kb. de próbáld fel

Amúgy szép cipő :)

2011. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok! <3 ^^
2011. júl. 26. 18:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért akarjátok elrontani sötét színekkel? Ehhez a cipőhöz a benne megtalálható színek, és a közepesen világos színek illenek. Nekem is hasonló van, és színes dolgokkal hordom, nem baj ha pont az a szín nincs benne, de illeszkedjen a cipő színvilágához. Például ezt kékkel, fehérrel, zölddel, pirossal, de naranccsal és sárgával is viselheted. Ha a kiegészítőid tükrözik vissza a cipő színeit, az is jó, (például nekem virágmintás sálam van hozzá).
2011. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!