Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároltok ruhákat és...

Hol vásároltok ruhákat és cipőt mostanság?

Figyelt kérdés

a plázák és árkádok kínálata meglepően színvonalon aluli az utóbbi időben, mindezt horror áron. Promod, Orsay, C&A, H&M, NewYorker...mind gagyi(ronda és megkérdőjelezhető minőségű), silány holmikat árul olyan árakon, hogy csak nézek! cipőből ugyanez, Humanic és Deichmann televan ocsmány műbőr rémségekkel. Talán az utóbbiban akadnak bőr holmik jó áron(pl bokacsizma 10-15ezer körül), de azok nagyjából a nagyim stílusához illenek. Egy jobb cipőboltban, pl Tamaris(ami még minidg nem luxusmárka, max közepes vagy az sem) 30000 egy bőrt nem látott csizma.

Jártam kínaiban is, de ott minden csiricsáré és ronda.

Hol a fenében lehet így ruhát venni? Nem 1000 Ft-ért akarok télikabátot, nincsenek irreális elképzeléseim, de legyen tisztességes a minősége és megfizethető.


2011. nov. 13. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én turkálóban.
2011. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cipő a Vagabondból,kabát meg a piacról.
2011. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Ázsia centerbe veszek polot nadrágot pulovert fehérnemüt !!! És még az Inváziot , Háda túrkálot , hipermárkettek (Cora , Auchan , Tesco ) ruháit is ajánlom !!! Ja , és ne , hogy azt hidd , ha márkás üzletbe vásárolsz akkor nem kínai árút veszel !!
2011. nov. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!