Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel? Milyen cipot?...

Mit vegyek fel? Milyen cipot? Hogyan legyen a hajam?

Figyelt kérdés
A barátom eloszor hivott meg ilyen komolyabb randira,mármint a szuleihez vacsorara,a szulei vallasosak,az edesanyja ugyvedkent dolgozik.Az apukaja pedig ingatlan irodat vezet,16 eves vagyok,karcsu magas lany szoke hajjal.Fogalmam sincs mekkora kivagast,nadragot e vagy szoknyat,esetleg ruhat,ha,akkor milyen hosszut,magassarkut vagy laposat,engedjem ki a hajam,vagy tuzzem fel ?(Lehet linket is kuldeni)
2011. júl. 26. 15:59
 1/9 anonim válasza:
Gazdag a pasid?
2011. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogyha gazdagnak szamit az,hogy 8 szobas tiszta uj hazuk van(1 eves),es mindig markas cuccokat hord,akkor igen.
2011. júl. 26. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem magassarkú cipőt, vagy csőnadrágot, vagy aranyos térdig érő szoknyát, egy jó felsőt, ami nem agyon dekoltált, és a válladat ne annyira reklámozd, van akinél ez is számít.

A hajad igazából ahogy jól áll, ez nem számít :)

2011. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha az anyja ügyvédnő akkor biztosan elegánsabban öltözködik az átlagnál (kosztüm), írtad, hogy pénzük is van és, hogy vallásosak.

Egyberuhának egy ilyesmit javasolnék:

[link]

vagy ugyanez fehérben: [link]

Bár egy 16 évesnek nem hiszem, hogy ennyire ki kéne öltöznie.

Amit én felvennék az egy fekete leggings egy szép ejtett nyakú hosszított pólóval, aminek nem túl mély a kivágása.

Sajnos ilyen felsőről nem találtam képet, de egy ismerősömön volt egyszer ez a viselet és stílusos volt, nem slampos, tökéletes lenne szerintem egy ilyen eseményre. Ehhez mindenképpen magassarkút vennék, ami maximum 5 cm magas.

Egy ilyen jó lenne, csak ugye kisebb sarokkal és kisebb platformal: [link]


Remélem, hogy tudtam segíteni :) Szurkolok, hogy jól sikerüljön a randi :D

2011. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jajj és a hajad nem tudom, hogy hogyan szereted hordani, ha leengedve és felfogva is jól áll akkor inkább leengedve legyen majd :) Szerintem úgy jobb lenne ha leengedve lenne. Ha ilyenre megtudnád csinálni az szép lenne : [link]

Előző voltam :)

2011. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom :)
2011. júl. 26. 20:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ennyire kiöltözni egy családi vacsira akármilyen szülei vannak. Én a helyedben inkább laposat vennék, mert lehet, hogy a magassarkút rossz néven vennék a vallásos szülők. Szerintem topánka, hosszú naci, csini felső, kardigán. Ha nagyon meleg van akkor meg valami kis nyári ruha. Hajnak meg tökéletes amit előttem linkeltek :)
2011. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megszuletett a dontes,holnap este megyek a vacsira ,ruha mellett dontottem,kisse hullamos hajjal,es saruval vegulis:) Koszonom a segitseget :)
2011. júl. 27. 20:20
 9/9 anonim válasza:
na hogy ment?:)
2011. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!